WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Najnowszy zwiastun filmu Doktor Dolittle. Robert Downey Jr. zmierzy się z lochami i smokami

Najnowszy zwiastun filmu Doktor Dolittle. Robert Downey Jr. zmierzy się z lochami i smokami

Już wkrótce Robert Downey Junior wraz ze swoimi zwierzakami zmierzy się z przeróżnymi przygodami. lochy i smoki będą jednymi z nich. Zobaczcie najnowszy zwiastun filmu Doktor Dolittle.

Doktor Dolittle to postać literacka, która zadebiutowała na kartach powieści Hugha Loftinga w 1920 roku. Od tamtej pory dostaliśmy już kilka filmowych adaptacji, a ta najnowsza, zapewne, też nie będzie ostatnią. Doktor Dolittle z Downey’em Jr. zapowiada ekscytujące przygody, gadające zwierzęta i typowy dla aktora humor.

Czytaj też: Zwiastun filmu Zakochany kundel – kolejna nowa wersja klasycznej animacji

Zobaczcie zwiastun

O czym będzie film Doktor Dolittle?

Po stracie żony, ekscentryczny doktor John Dolittle (Robert Downey Jr.), czołowy weterynarz w wiktoriańskiej Anglii zamyka się od świata w swojej posiadłości. Jego jedynym towarzystwem są egzotyczne zwierzęta, które zgromadził na przestrzeni lat. Jednak, gdy młoda królowa nagle choruje, Dolittle musi opuścić swój dom i wyruszyć na przygodę w kierunku mitycznej wyspy, na której znajduje się lek. Odzyskuje powołanie i odwagę, jednocześnie przeżywając magiczne przygody i spotykając dawnych adwersarzy.
W podróży doktorowi pomoże samozwańczy praktykant (Harry Collett) i przedziwni zwierzęcy pomocnicy. Wśród nich znajdziemy m.in. strachliwego goryla (Rami Malek), entuzjastyczną, ale nieco przygłupią kaczkę (Octavia Spencer), spierający się duet stworzony z cynicznego strusia (Kumail Nanjiani) i pozytywnie zakręconego niedźwiedzia polarnego (John Cena) oraz twardej papugi (Emma Thompson), która jest przy okazji najbardziej zaufanym partnerem Dolittle’a.

Prócz Iron Mana na ekranie pojawi się również Antonio Banderas, Michael Sheen i Jim Broadbent. Natomiast głosu użyczą: Marion Cotillard, Frances de la Tour, Carmen Ejogo, Ralph Fiennes, Selena Gomez, Tom Holland i Craig Robinson.

Doktor Dolittle trafi na ekrany kin 17 stycznia 2020 roku.

ŹRÓDŁO: Universal