Reklama
aplikuj.pl

Oto najszybsza karta CFExpress Type B na świecie. Stworzył ją Lexar

Najszybsza karta CFExpress Type B, Lexar

Firma Lexar pochwaliła się swoją kartą pamięci Professional CFexpress Type B Card DIAMOND Series. Ta jest przejawem dążenia do zapewniania użytkownikom produktów, oferujących niezrównaną jakość, wydajność, niezawodność i kompatybilność, aby znacznie przyspieszyć proces pracy na każdym etapie.

Najszybsza karta CFExpress Type B zapowiedziana przez Lexar

Profesjonalne karty Lexar CFexpress Type B z serii DIAMOND są przeznaczone dla najbardziej wymagających profesjonalistów. Zapewniają prędkości odczytu do 1900 MB/s i zapisu do 1700 MB/s, co ma radykalnie przyspieszyć pracę i umożliwić np. rejestrowanie filmów nawet w rozdzielczości 8K i rozszerzeniu .RAW, aby w postprodukcji wycisnąć z materiału wszystko to, co najlepsze. Dla porównania, dostępna w sprzedaży 256-GB karta SANDISK Extreme PRO CFexpress Card Type B zapewnia 1700 i 1200 MB/s odczytu i zapisu (kolejno), a jej cena wynosi 1699 zł.

Czytaj też: Znaczna obniżka cen Core i5-12490F… ale nie dla nas

Karty obsługują specyfikację VPG 400, charakteryzują się wytrzymałością, która jest niezbędna do rejestrowania materiałów nawet w najtrudniejszych warunkach i zostały zaprojektowane tak, aby były odporne na wstrząsy i wibracje, a także na działanie ekstremalnych temperatur. Stąd dożywotnia ograniczona gwarancja producenta. Karty Lexar Professional CFexpress Type B DIAMOND Series są obecnie w trakcie opracowywania i będą dostępne w drugim kwartale 2022 roku.