Reklama
aplikuj.pl

Ikona Mórz, czyli największy na świecie statek wycieczkowy

Ikona Mórz, największy na świecie statek wycieczkowy

Ujawnienia doczekał się największy na świecie statek wycieczkowy, który ma zostać ukończony pod koniec 2023 roku i oficjalnie zadebiutować w styczniu 2024 roku. Ikona Mórz (z org. Icon of the Seas) jest dziełem Royal Caribbean International i bardzo, ale to bardzo wysoko podnosi poprzeczkę w tym segmencie.

Największy na świecie statek wycieczkowy. Oto Ikona Mórz

Będący kulminacją ponad 50 lat doświadczenia, statek wycieczkowy Icon of the Seas ma zapewniać chętnym cały pakiet tego, czego oczekują po kompleksowych wakacjach. Zapewni dostęp do największego parku wodnego na morzu, szereg sposobów na relaks z większą liczbą widoków na ocean i basenów niż kiedykolwiek wcześniej oraz mieszankę ponad 40 nowych i powracających atrakcji.

Z każdym nowym statkiem podnosimy poprzeczkę w branży turystycznej, jednocześnie wzbogacając to, co nasi goście znają i kochają. Od momentu wejścia na pokład każde doświadczenie jest specjalnie zaprojektowane, aby zapewnić im najlepsze wakacje w dowolnym miejscu na lądzie i na morzu. Z Icon of the Seas, przenieśliśmy to na nowy poziom i stworzyliśmy najlepsze rodzinne wakacje

– powiedział Jason Liberty, prezes i dyrektor generalny Royal Caribbean Group.

Czytaj też: Ogrodzenie, które produkuje energię. Sprawdźcie startup naszych rodaków

Na tym statku wycieczkowym powstało łącznie pięć „dzielnic”. Przykładowo Thrill Island obejmuje największy park wodny na morzu z sześcioma rekordowymi zjeżdżalniami, Chill Island to kompleks wyjątkowych basenów z widokiem na ocean, Surfside to dzielnica stworzona wyłącznie dla młodych rodzin, a AquaDom to spokojna oaza w ciągu dnia i tętniące życiem miejsce idealne na rozrywkową noc.