Reklama
aplikuj.pl

Czy to król rowerowych narzędzi? Z tym multitoolem zrobicie wszystko!

Pasja do rowerów często wiąże się z maniakalnym wręcz dbaniem o niego w zaciszu swojego domu. Chociaż dwukołowce nie wymagają tylu narzędzi, co samochody, fanie mieć pod ręką narzędzia w formie multitoola pokroju MTB BITS.

Za BITS w wydaniu z myślą o górskich rowerach (stąd MTB w nazwie) odpowiada marka Treka, Bontrager. Kosztujący 89,99$ zestaw jest dosyć inwazyjny, bo wymaga od użytkownika jego instalacji w sterze (elemencie między kierownicą, a przednim widelcem), gdzie za sprawą dystansów można całość ładnie dopasować.

Czytaj też: Elektryczne rowerki Grommy dla dzieci to po prostu małe motocykle

Po instalacji multitool MTB BITS w swojej formie dwuelementowego narzędzia po prostu wsuwa i wysuwa się z obudowy. Poszczególne narzędzia obejmują rozkuwacz łańcucha, siedem rozmiarów kluczy imbusowych oraz wkrętaki T25 i płaskie. Jest też miejsce do przechowywania spinki rowerowej, o którą musi zadbać już sam użytkownik.

Czytaj też: Tak dziwnego roweru elektrycznego jeszcze nie widzieliście. Oto Pino Steps

W przeciwieństwie do innych podobnych urządzeń, BITS nie wymaga od użytkowników gwintowania rury sterowej. Kupujący powinni przy tym pamiętać, żeby dokładnie sprawdzić kompatybilność tego typu gadżetu.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News