WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Następna aktualizacja No Man’s Sky poprawi grafikę na PlayStation VR

Następna aktualizacja No Man’s Sky to doskonała wiadomość dla graczy PlayStation. Wersja konsolowa doczeka się ważnej zmiany.

Największa bolączka No Man’s Sky w wersji na PlayStation VR? Gra działa niemalże doskonale na konsolach, ale obraz jest lekko rozmyty, a tekstury czasem się psują pozostając w najniższej jakości. Na szczęście – idą zmiany.

Czytaj też: Gry z Discord Nitro znikną, bo nikt w nie nie grał

Hello Games w rozpisce następnej aktualizacji gry poinformowało o tym, co nas czeka w No Man’s Sky. Co ciekawe, dokument pochodzi z wersji PC, ale znalazły się w nim wzmianki o PlayStation VR. Dzięki temu wiemy co zmieni sie w produkcji.

Najnowsza łatka ma skupić się w przypadku PlayStation VR na poprawie ostrości obrazu. Co ciekawe, zmiana ta ma być “znacząca”. Poprawione zostaną również błędy z teksturami w niskiej jakości czy artefakty graficzne z wchodzenia w atmosferę.

Hello Games nie zamierza zostawić No Man’s Sky. Produkcja z każdą aktualizacją staje się coraz większa grą, która nie przypomina już tego co otrzymaliśmy na premierę. Jeśli porzuciliście ten tytuł – warto do niego wrócić.

Czytaj też: Komisja DCMS Izby Gmin rekomenduje oznaczanie gier z lootboksami jako hazard

Źródło: uploadvr.com