WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Navitel T505 PRO. Tablet z nawigacją czy nawigacja z tabletem?

Navitel T505 PRO to zdaniem producenta tablet z nawigacją GPS. Ale nawigacja jest tak profesjonalna, że bardziej wygląda to na nawigację z tabletem.

T505 PRO to uniwersalny tablet, pracujący pod systemem operacyjnym Android 9.0. Producent dorzucił jednak do swojego produktu profesjonalną nawigację, która raczej na pewno lepiej sprawdzi się niż standardowe Google Mapy.

W pamięci T505 PRO znajdziemy oprogramowanie nawigacyjne Navitel Navigator. Aplikacja uwzględnia mapy 47 krajów wraz z funkcją ostrzegania przed fotoradarami, bazą punktów POI i obliczaniem czasu trasy. Korzystanie z niej jest możliwe także w trybie offline. Regularne aktualizacje map są darmowe dla wszystkich użytkowników urządzeń nawigacyjnych Navitel.

Czytaj też: Masz problem z baterią w Google Pixel 3 i Pixel 4?

Sam zaś tablet T505 PRO wyposażono w duży, 7-calowy ekran IPS o rozdzielczości 1024×600 pikseli. Stabilność pracy gwarantuje szybki procesor MT8321 ARM-A7 Quad Core, o częstotliwości taktowania 1.3 GHz oraz bateria o pojemności 2800 mAh. Wbudowany G-sensor wykrywa ruch, ułatwiając dopasowanie widoku tabletu w pionie lub poziomie.

Zastosowane moduły Wi-Fi oraz Bluetooth odpowiadają za bezprzewodową łączność i przesyłanie danych. Funkcjonalność urządzenia podnoszą dwa sloty na karty SIM, a także obsługa kart microSD o pojemności do 32 GB. Pamięć wewnętrzna to 16 GB, zaś RAM – 1 GB. Bardzo mały RAM niepokoi co może wskazywać, że urządzenie najlepiej sprawdzi się jako nawigacja, bo z niektórymi programami może być dziś problem. Z drugiej strony sugerowana cena tabletu to 299 złotych.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News