Reklama
aplikuj.pl

Netflix udostępnia za darmo Teenage Mutant Ninja Turtles!

netflix

Netflix bardzo pozytywnie zaskakuje w ostatnich tygodniach, jeśli chodzi o swój rozwój pod kątem gier wideo. Poprzez aplikację możemy za darmo pobierać wiele gier mobilnych, które tradycyjnie są płatne lub zawierają reklamy.

Teenage Mutant Ninja Turtles bezpłatne na Netflix

Kiedy ostatni raz zaglądaliście do aplikacji mobilnej Netflix? W usłudze znajduje się już dużo bardzo dobrych (a często nawet wybitnych!) gier niezależnych. Tym razem platforma ogłosiła, że do biblioteki gier dołączają żółwie ninja! Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge już można pobierać!

Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge charakteryzuje się przełomową rozgrywką osadzoną w ponadczasowej klasycznej mechanice bijatyk, stworzoną przez ekspertów od tego typu gier ze studiów Dotemu (Streets of Rage 4) i Tribute Games.

Leonardo, Michelangelo, Donatello i Raphael ponownie łączą siły, by walczyć z przeciwnikami – musisz pomóc im stawić czoła Shredderowi i jego wiernemu klanowi Stopy, stając do boju samotnie albo zapraszając najlepszych kumpli do gry w maksymalnie cztery osoby!

Gra, która wykorzystuje klasyczny wygląd żółwi z 1987 roku i oddaje hołd klasycznym grom z serii TMNT, takim jak Turtles in Time, zapewni Ci pełną dawkę żółwiej nostalgii dzięki pięknej, pełnej kolorów grafice pikselowej.