WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Netflix listopad 2020 – pełna lista nowości na platformie

Netflix listopad 2020 – pełna lista nowości na platformie

Netflix udostępnił pełną listę tytułów, które wejdą na platformę w listopadzie 2020. Szykuje się wiele nowości, m.in. 4. sezon The Crwon, SpongeBob Film: Na ratunek, czy Elegia dla bidoków. Zobaczcie co naszykował Netflix na listopad 2020.

W listopadzie Netflix rozpocznie sezon na świąteczne produkcje. Dostaniemy kilka romansów z choinką w tle, a także drugą część Kroniki Świątecznej, w której Kurt Russel powróci do roli Świętego Mikołaja. Nie zabraknie również innych, wartych obejrzenia pozycji.

Kronika świąteczna: Część 2

Minęły dwa lata, odkąd rodzeństwo Kate (Darby Camp) i Teddy Pierce (Judah Lewis) uratowało Święta Bożego Narodzenia. Od tamtej pory dużo się zmieniło. Kate wyrosła na cyniczną nastolatkę, która z niechęcią spędza święta w Cancún z nowym chłopakiem swojej matki i jego synem Jackiem (Jahzir Bruno). Dziewczyna nie jest w stanie zaakceptować nowej wersji swojej rodziny i postanawia uciec. Kiedy jednak tajemniczy, władający magią psotnik grozi zniszczeniem Bieguna Północnego i zlikwidowaniem świąt raz na zawsze, Kate i Jack nieoczekiwanie zostają wciągnięci w nową przygodę ze Świętym Mikołajem (Kurt Russell). „Kronika świąteczna: Część druga” to ciepły film przygodowy dla całej rodziny, pełen humoru i świątecznego ducha. Scenariusz i reżyseria Chris Columbus („Kevin sam w domu”, filmy „Harry Potter”). W obsadzie znalazła się również Goldie Hawn.

Elegia dla bidoków

J.D. Vance (Gabriel Basso), były żołnierz Marines z południowego Ohio, a obecnie student Szkoły Prawa na Uniwersytecie Yale, jest bliski zdobycia wymarzonej pracy. Nagły kryzys rodzinny zmusza go jednak do powrotu do domu, o którym starał się zapomnieć. J.D. musi na nowo ułożyć sobie relacje ze swoją niełatwą rodziną, w tym ze zmagającą się z uzależnieniem matką Bev (Amy Adams). Wspominając swoją babkę Mamaw (Glenn Close), twardą i mądrą kobietę, która go wychowała, J.D. stopniowo zaczyna odkrywać i doceniać wpływ, jaki rodzina wywarła na jego życie.
„ELEGIA DLA BIDOKÓW” to ekranizacja wspomnień J.D. Vance’a, które były numerem jeden na liście bestsellerów New York Timesa. Film jest poruszającą opowieścią o rodzinie, która stara się przetrwać pomimo przeciwności losu. To historia zmagań i triumfów trzech barwnych pokoleń, które odcisnęły niezatarte piętno na życiu głównego bohatera. Reżyseria: nagrodzony Oscarem Ron Howard. Produkcja: laureat Oscara Brian Grazer.

SpongeBob Film: Na ratunek

SpongeBob i Patryk wyruszają w szaleńczą misję poza tak dobrze wszystkim znane Bikini Dolne. Ich celem jest uratowanie porwanego Gacusia!

Netflix listopad 2020 – Filmy na platformie

 • Prezenty z nieba – 5 listopada. Podczas prac służących zamknięciu tropikalnej bazy lotniczej i zakończeniu świątecznej tradycji pryncypialna asystentka kongresmenki zakochuje się w dowódcy jednostki.
 • SpongeBob Film: Na ratunek – 5 listopada. Gdy Gacuś zostaje porwany, SpongeBob i Patryk wyruszają w szaleńczą misję daleko poza Bikini Dolne, aby uratować swojego ślimaczego przyjaciela.
 • Citation – 6 listopada. Bystra studentka rozpoczyna wojnę z nigeryjskim środowiskiem akademickim, gdy zgłasza, że popularny wykładowca próbował ją zgwałcić. Film oparty na faktach.
 • Czego tak naprawdę chcemy – 11 listopada. Zmagające się z bezpłodnością małżeństwo przeżywa ciężkie chwile podczas wakacji na Sardynii. Ich dodatkowo zaognia rodzina mieszkająca po sąsiedzku.
 • Życie przed sobą – 13 listopada. W nadmorskiej włoskiej miejscowości Żydówka w podeszłym wieku zaczyna się opiekować młodym muzułmaninem, by pomóc mu odnaleźć drogę do rodziny i wiary.
 • Pan Jangle i świąteczna podróż – 13 listopada. Wiele lat temu zdradził go jego własny praktykant. Dziś wynalazca odzyskuje nadzieję, gdy do drzwi jego domu puka pełna życia dziewczynka –
 • Zamiana z księżniczką 2 – 19 listopada. Parę dni przed koronacją księżnej Margaret jej dublerka, Stacy, wpada na pomysł, jak naprawić jej życie miłosne. Ten plan może się jednak okazać totalną porażką.
 • Kosmiczne święta – 20 listopada. Mały kosmita, który ma okraść rezydującego na biegunie północnym Mikołaja, dowiaduje się tego i owego o duchu świąt.
 • Jakby co, kocham was – 20 listopada. W następstwie tragedii, dwoje zasmuconych rodziców wędruje przez emocjonalną pustkę, opłakując stratę dziecka w tym pięknie ilustrowanym filmie animowanym.
 • Dolly Parton: Cudownych świąt – 22 listopada. Świąteczne śpiewy ustępują miejsca krzykowi rozpaczy, gdy nieczuła kobieta chce sprzedać ziemię w swoim miasteczku. Czy muzyka, magia i wspomnienia odmienią jej zdanie?
 • Elegia dla bidoków – 24 listopada. Yale musi nagle wrócić do rodzinnego miasteczka w Ohio, gdzie przychodzi mu się zmierzyć z trzema pokoleniami rodzinnej historii i własną przyszłością.
 • Pamiętnik dla mojego syna – 24 listopada. Cierpiąca na śmiertelną chorobę kobieta wykorzystuje swój niesłabnący optymizm i sarkastyczne poczucie humoru, by zdążyć się zapisać w pamięci dwuletniego syna.
 • Kronika świąteczna: Część 2 – 25 listopada. Kate Pierce, teraz jako cyniczna nastolatka, ma znowu niespodziewane spotkanie ze Świętym Mikołajem, psotnik grozi, że pozbawi nas świąt… na zawsze.
 • Mosul – 26 listopada. Młody policjant uratowany przez iracki oddział dołącza do żołnierzy walczących z ISIS w trawionym wojną
 • The Call – 27 listopada. stary telefon pozwalający połączyć się z osobą, która mieszkała tam 20 lat wcześniej.
 • Nie słuchaj ich – 27 listopada. Daniel słyszy w swoim nowym domu błagania o pomoc, które brzmią jak jego tragicznie zmarły synek. Postanawia więc poprosić o pomoc eksperta
 • En passant pécho – 27 listopada. Gdy małżeństwo pomaga dwóm drobnym dilerom skontaktować się z dużym przemytnikiem marihuany, narkokumple postanawiają wykorzystać okazję, żeby wreszcie się dorobić.
 • Bestia – 27 listopada. Emerytowany żołnierz cierpiący na zespół stresu pourazowego próbuje dopaść porywaczy swojej córeczki —po czym sam dołącza do grona podejrzanych.

Netflix listopad 2020 – Seriale na platformie

 • Czy mnie słyszysz? – sezon 2. – 1 listopada. Mijają dwa lata. Ada próbuje na nowo ułożyć sobie życie i odnowić relacje z przyjaciółkami, które mają na głowie mnóstwo własnych problemów.
 • Record of Youth – 3 listopada. Dwóch aktorów i wizażystka próbują dogonić marzenia na przekór stereotypom i przeciwnościom losu.
 • Miłość i anarchia – 4 listopada. Zamężna konsultantka i młody informatyk podejmują flirt sprzeczny z normami społecznymi i zaczynają zupełnie inaczej postrzegać swoje dotychczasowe życie.
 • Paranormal – 5 listopada. Hematolog, który nie wierzy w nic, co nadnaturalne, mierzy się z dziwnymi zdarzeniami, gdy nawiedza go duch z jego przeszłości.
 • Country-hop – 6 listopada. Muzyk country Coffey Anderson i jego żona, tancerka hipą o swojej rodzinie, pracy i próbach, na które wystawia ich życie.
 • Undercover – sezon 2. – 9 listopada. Granica między sprawiedliwością i zemstą zaciera się, gdy w wyniku polowania Kim na nielegalnych handlarzy bronią Bob angażuje się w niebezpieczną tajną operację.
 • Dash i Lily – 10 listopada. Cyniczny Dash i optymistyczna Lily wymieniają się wiadomościami poprzez notes, który ukrywają w różnych zakątkach Nowego Jorku. Ach ta miłosna magia świąt!
 • Narodziny królowej – 11 listopada. Gloria Groove i Alexia Twister pomagają sześciu artystom odmienić swój wizerunek, aby mogli dumnie podbijać sceny jako królowe dragu.
 • The Liberator – 11 listopada. Serial inspirowany Operacją Avalanche, czyli inwazją aliantów na Włochy podczas II wojny światowej, opowiadający o pułku żołnierzy znanych jako Thunderbirds.
 • Słudzy króla Midasa – 13 listopada. Milioner jest szantażowany przez reportera gotowego opublikować oskarżający go artykuł. Czas podjąć decyzję, która może oznaczać życie albo śmierć.
 • The Crown – sezon 4. – 15 listopada. Docieramy do lat 80. Królowa Elżbieta ściera się z premier Margaret Thatcher, a książę Karol zawiera e małżeństwo z lady Dianą Spencer.
 • Jesteśmy mistrzami – 17 listopada. Serial dokumentalny, w którym odkrywamy zaskakujące i często nietypowe konkurencje sportowe oraz poznajemy społeczności, które szaleją na ich punkcie.
 • Smak stokrotek – sezon 2. – 18 listopada. Eva wychodzi z więzienia, ale nadal cierpi na zaniki pamięci. Przypadkiem trafia do klubu powiązanego z siatką stojącą za handlem nieletnimi.
 • Świąteczne renowacje z Panem Gwiazdką – 18 listopada. Projektant wnętrz Benjamin Pan Gwiazdka Bradley razem z ekipą wiernych elfów pomaga rodzinom odmienić ich domy na święta.
 • Łączy nas gospel – 20 listopada. Serial dokumentalny, w którym oglądamy, jak kościół z rodzinnego miasta Pharrella Williamsa tworzy najlepszy chór gospel z nieodkrytych miejscowych talentów.
 • Bratnie święta – 27 listopada. Pechowy Bastian wraca do domu na święta i dowiaduje się, że jego brat umawia się z jego byłą. To początek bratniej kłótni, która prowadzi do odkrycia rodzinnej tajemnicy.
 • Virgin River – sezon 2. – 27 listopada. Zaręczyny, dzieci, miłosny zawód, morderstwo…. Virgin River to miasteczko, gdzie dramatów nie brakuje —a Mel Monroe aż za często się o tym przekonuje.
 • Słodkie szaleństwo na Święta – sezon 2. – 27 listopada. Konkurs kulinarny, którego uczestnicy przygotowują cudnie wyglądające i jeszcze lepiej smakujące świąteczne przysmaki —
 • The Uncanny Counter – 28 listopada. Łowcy demonów przybywają na Ziemię, gdzie udają pracowników makaroniarni, żeby polować na złe duchy próbujące posiąść tajemnicę wiecznego życia.

Netflix listopad 2020 – Komedie na platformie

 • Felix Lobrecht: Hypedd – już wkrótce na Netfliksie. Nieuznający żadnych tabu komik Felix Lobrechtmówi o wrażliwości społecznej, ciemnych stronach sukcesu i starzeniu się, choć wciąż nie czuje się tak naprawdę dorosły.
 • Aunty Donna’s Big Ol’ House of Fun – 11 listopada. Grupa australijskich komików, AuntyDonna, rozbawia widzów w łączącym skecze z fabułą serialu o trzech współlokatorach i ich przygodach w pełnym absurdów świe

Netflix listopad 2020 – Dokumenty na platformie

 • ARASHI’s Diary Voyage – odcinki 15.-17. – już wkrótce na Netfliksie. Dołącz do członków uwielbianego boysbandu Arashi, którzy po 20 latach od debiutu zapraszają fanów za kulisy swojego scenicznego i prywatnego życia.
 • Czwarty proces: Miniserial – już wkrótce na Netfliksie.
 • Carmel: Kto zabił Marię Martę? – 5 listopada. Kobieta zostaje znaleziona martwa w wannie, obok której lśni kałuża krwi. Jej mąż twierdzi, że to był wypadek, ale sekcja zwłok wykazuje coś innego
 • Pyszne tradycje: Kuchnia Gansu – 20 listopada. Od jagnięcych szaszłyków po glutenowe ning pi —kuchnia chińskiej prowincji Gansu jest tak
 • Shawn Mendes: In Wonder – 23 listopada. Twórcy dokumentu towarzyszą Shawnowi Mendesowi podczas światowej trasy, w trakcie której dzieli się on swoimi refleksjami o sławie, związkach i muzycznej przyszłości.
 • Hot Chocolate Nutcracker: Taneczne marzenia – 27 listopada. Dokument pokazujący, jak powstaje coroczne muzyczne przedstawienie Allen w jej mieszczącej się w Los Angeles akademii tańca.

Netflix listopad 2020 – Anime na platformie

 • Great Pretender – sezon 2. – 25 listopada. Po serii udanych oszustw Makoto odchodzi z grupy Laurenta. Jednak łącząca ich sieć kłamstw i fałszerstw jest silniejsza i bardziej złożona, niż mogłoby się zdawać

Netflix listopad 2020 – Programy dla dzieci i młodzieży na platformie

 • Śmieciarka – 10 listopada. Staś to uwielbiający zabawy na dworze sześciolatek, który ma wielką wyobraźnię i jeszcze większego —gigantyczną śmieciarkę!
 • Dzieciak rządzi: Znowu w grze – sezon 4. – 17 listopada. Szef Bobas wreszcie może sobie porządzić i spróbować podbić poziom miłości do dzieci do ekstremalnego poziomu. Jednak starzy i nowi wrogowie znów mogą wszystko zepsuć.
 • Superaki – 17 listopada. Ekipa sympatycznych i uroczych zwierzątek z całego świata wspólnie się bawi, śmieje i śpiewa oraz uczy się rozwiązywania przedszkolnych problemów.
 • Jeźdźcy smoków: Załoga ratunkowa: Święta w Chatwielu – 24 listopada. Pierwszy śnieg oznacza początek Odinyul —święta Wikingów! Ale szalona pogoda może przeszkodzić tradycji, chyba że załoga ratunkowa zdąży wkroczyć do akcji.
 • Tut Tut Autka: Gwiazdka w Pagórkowie – 27 listopada. Gdy pług śnieżny bardzo przypominający Świętego Mikołaja ulega awarii, Tymek musi mu przypomnieć o jego zadaniach, aby uratować święta.
 • Superaki: Święta, święta! – 29 listopada. Do miasteczka przyszła zima. Choć nie pada śnieg, nie ma prądu, a zaplanowana impreza się nie udaje, Superaki i tak poznają prawdziwe znaczenie świąt

Netflix listopad 2020 – Filmy i seriale na licencji

 • W deszczowy dzień w Nowym Jorku – już wkrótce na Netfliksie
 • 1 listopada:
 • Jackass: Bezwstydny dziadek,
 • Mój świąteczny hotelik,
 • 303. Bitwa o Anglię,
 • Piotruś Królik (sezony 1. i 2.),
 • Sposób na teściową,
 •  Barbie Dreamhouse Adventures: Go Team Roberts,
 •  Najlepszy,
 • Jackass 3D,
 • Cienki Bolek,
 • Jackass: Bezwstydny dziadek,
 • Voice,
 • Fandry,
 • Garfield,
 • Święta na zamówienie,
 • Święta na Alasce,
 • Dennis rozrabiaka,
 • Zmartwychwstały,
 • Współczesna rodzina – sezon 10.,
 • Regiment Diaries,
 • The Good Detective,
 • Święta jak malowane,
 • W samo południe,
 • Córka Trenera,
 • Młody geniusz i kłopotliwe wynalazki,
 • Idealny facet,
 • Garfield,
 • Siódmy znak
 • 2 listopada: Słońce Pana
 • 3 listopada: Faceci z misją
 • 4 listopada: Wystrzałowa misja
 • 5 listopada:
 • One More Try,
 • Alone/Together
 • 6 listopada:
 • To właśnie życie,
 • Dojrzewanie wieku średniego
 • 7 listopada: W pułapce
 • 8 listopada: Ukryta Gra
 • 9 listopada: Doctor Stranger
 • 11 listopada:
 • 1920. Wojna i miłość,
 • Masameer Classics
 • 12 listopada:
 • Larry the Cable Gue: Remain Seated,
 • Graceful Friends,
 • First Love,
 • The Beginning of Life 2,
 • A Very Special Love
 • 15 listopada:
 • Midnight at the Magnolia,
 • Kuroko’s Basketball,
 •  Polly Pocket
 • 16 listopada:
 • Dobrzy gliniarze,
 •  An Evening With Robin Williams
 • 17 listopada: Birth of a Beauty
 • 18 listopada: Piksele
 • 19 listopada:
 • Isa Pa with Feelings,
 • Hyde, Jekyll i ja,
 • My Amnesia Girl
 • 20 listopada: Legiony
 • 22 listopada:
 • American Gangster,
 • Scott Pilgrim kontra świat,
 • Druhny,
 • Stan gry,
 • Jeszcze dłuższe zaręczyny
 • 23 listopada: The Suit
 • 24 listopada:
 • Valentino,
 • Faceci z misją,
 • Andhaghaaram
 • 25 listopada: Dziewczyny ze Lwowa – sezony 1-4
 • 26 listopada:
 • Fantastica,
 • Unexpectedly Yours
 • 27 listopada:
 • Jak wytresować smoka 3,
 • Szkoła złamanych serc – sezony 1-7
 • 28 listopada: Śmierć nadejdzie dziś 2

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News