Reklama
aplikuj.pl

Netflix na iPhone’ach dostał nowy wygląd

Choć od czasu do czasu Netflix wprowadza jakieś drobne nowości w swojej aplikacji na różne platformy, to rzadko zdarza się, by ta dostała jakieś większe odświeżenie. Tym razem użytkownicy posiadający iPhone’y właśnie takie otrzymali. Co się zmieniło?

Janum Trivedi, który kierował rozwojem aplikacji Netflix na iOS, przedstawił na Twitterze nowości, jakie przygotowano dla użytkowników. Pierwszą z nich zauważymy już po otwarciu serwisu, bo wprowadzono karty promujące tytuły na ekranie głównym. Karta zmieniają się po poruszeniu smartfonem. Takie karty wyświetlane są również po przejściu do poszczególnych kategorii i tam promowane są seriale lub filmy właśnie z tego gatunku, podczas gdy na ekranie głównym są to tytuły najnowsze/najpopularniejsze.

Kolejne zmiany zauważyć można w kategoriach, bo Netflix ułatwił przełączenie się pomiędzy nimi. Dodano także nową animację, która wyświetla się po kliknięciu na tytuł filmu lub serialu, który zamierzamy obejrzeć. Zresztą, nie tylko tutaj dodano nową animację, bo te znajdziemy także podczas wyboru użytkownika czy przy uruchamianiu aplikacji.

Netflix na iOS jest teraz przyjemniejszy w odbiorze i bardziej atrakcyjny, ale co najważniejsze, korzystanie z niego będzie płynniejsze i wygodniejsze. Aktualizacja jest już dostępna w App Store i ma numer 15.14.0.