Reklama
aplikuj.pl

Netflix uruchamia internetowy sklep z ubraniami i gadżetami!

Netflix uruchamia internetowy sklep z ubraniami i gadżetami!

Netflix postanowił pójść również w branżę  e-commerce i otworzył właśnie swój własny sklep, w którym znajdziemy ubrania i dodatki związane z serwisem i produkowanymi przez nich filmami czy serialami. Cóż, wygląda to na całkiem niezły pomysł.

Ktoś chętny na produkty związane z produkcjami i samym serwisem Netflix?

Nie od dziś wiadomo, że gadżety czy ubrania nawiązujące do danych produkcji sprzedają się świetnie. Koszulki z postaciami z kreskówek, torby z logo magicznej szkoły czy też kubki z cytatami z danego filmu/serialu/gry/książki. Można wymieniać tak w nieskończoność. Fani uwielbiający daną produkcję po prostu chcą otaczać się związanymi z nią przedmiotami. I trudno się dziwić, że Netflix skoro może, to chce na tym zarobić.

Czytaj też: Poznaliśmy specyfikację OnePlus Nord 2. Jak się zapowiada?

W Stanach zjednoczonych ruszył oficjalny sklep platformy, który znaleźć można pod adresem Netflix.shop. Na razie asortyment nie jest może imponujący, ale możemy być pewni, że z czasem produktów będzie tylko przybywać. W końcu Netflix ma wiele uwielbianych produkcji, na których w ten sposób może zarobić. Świetnym przykładem jest Wiedźmin, Stranger Things czy chociażby BoJack Horseman. Na stronie są już produkty związane z Eden i Yasuke, a jak zdradza kierujący działem produktów konsumenckich Josh Simon, niedługo w sklepie znajdziemy merch inspirowany serialem Lupin.

Czytaj też: Premiera Samsung Galaxy A22 4G. Co oferuje ten średniak bez 5G?

Pole do popisu jest naprawdę spore. Ale jak prezentują się ceny? Biała koszulki kosztują 30-45$ zaś bluzy – 74$ w górę. Ceny mogą się wydawać duże, zwłaszcza jeśli chodzi o koszulki. 110-160 zł za t-shirt z nadrukiem? Na razie choć możemy przejrzeć ofertę, to jeszcze nie zamówimy niczego. Netflix zapewnia jednak, że w nadchodzących miesiącach sklep rozszerzy się na inne kraje na całym świecie.