Reklama
aplikuj.pl

Netflix wprowadzi kolejną nowość, której według nich brakuje na platformie

Netflix marzec 2020, Dom z papieru sezon 4, After Life sezon 2, Mandy, Faceci w czerni, Tyler Ryke: Ocalenie, Bagienna cisza, Netflix, Netflix seriale, Netflix filmy, Netflix premiery 2020

W czasie, gdy coraz częściej słyszymy o nowym planie z reklamami i ukróceniu współdzielenia kont, Netflix pracuje nad kolejną (nie wiadomo komu potrzebną) nowością.

Platforma Netflix wzbogaci się o… treści nadawane na żywo?

Wygląda na to, że popularna platforma chce bardziej upodobnić się do telewizji. Pierwszym krokiem może być zapowiadany plan z reklamami, który będzie kosztował mniej niż te standardowe. Drugim zaś – transmisje live. Wedle doniesień, Netflix jest na wczesnym etapie prac nad udostępnieniem użytkownikom programów czy stand-upów emitowanych na żywo, takich jak nadchodzący program taneczny Dance 100.

Spekuluje się, że w przyszłości na platformie mógłby być emitowany również festiwal komediowy Netflix Is a Joke, choć raczej z niewielkim opóźnieniem, które dałby czas na reakcję na ewentualne nieprzewidywane zdarzenia z udziałem komików. Co ciekawe, wśród treści raczej nie pojawiłyby się transmisje sportowe na żywo.

Kiedy nowość miałaby trafić na platformę? Tego nie wiadomo. Raport wskazuje, że prace są na bardzo wczesnym etapie, więc zapewne jeszcze długo na to poczekamy.