WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Netflix zawiesza 3. sezon Mindhuntera

Mindhunter jest jednym z lepiej ocenianych seriali oryginalnych Netflixa. Jednak platforma postanowiła zawiesić 3. sezon Mindhuntera na czas nieokreślony.

Za produkcją Mindhuntera stoi David Fincher, tak, ten od Fight Clubu. Będący adaptacją książki ” Mindhunter: tajemnice elitarnej jednostki FBI” autorstwa Marka Olshakera i Johna E. Douglasa serial szybko zyskał uznanie fanów. Jednym z powodów jest świetna rola Jonatahna Groffa, ale przede wszystkim pokochaliśmy Łowcę Umysłów za genialne przedstawienie seryjnych morderców.

True Crime cieszy się ostatnio sporą popularnością, więc tak wierne przedstawienie największych seryjnych morderców Ameryki szybko przypadło fanom gatunku do gustu. W 2. sezonie pojawił się nawet Charles Manson, w którego wcielił się Damon Herriman. Co ciekawe, ten sam aktor zagrał Mansona również w Pewnego razu… w Hollywood.

Mindhunter zawieszony na czas nieokreślony

O zawieszeniu 3. sezonu Mindhuntera poinformował w oświadczeniu prasowym przedstawiciel Netflixa.

David Fincher koncentruje się na reżyserii pierwszego swojego filmu dla Netflixa Mank oraz na produkcji drugiego sezonu Miłość, śmierć i roboty. Może wrócić do Mindhuntera w przyszłości, jednak na razie nie chciał zatrzymywać aktorów przy projekcie, gdy sam zajmuje się czymś innym.

Tak, oznacza to, że również główni członkowie obsady Jonathan Groff, Holt McCallany i Anna Torv zostali zwolnieni z kontraktów. Przedstawiciel Netflixa nie poinformował jednak jaki jest powód zawieszenia. Zaznaczył tylko, że projekt nie jest anulowany.