#SiećWdomu – Nexera rusza z serią autorskich podcastów

O życiu i cyfryzacji rozmawiają goście Nexery w ramach podcastu #SiećWdomu. Cykl składa się z 10 odcinków tematycznych.

#SiećWdomu – życie w cyfrowym świecie

Cyfrowy świat, który nas otacza, był pierwszym tematem poruszonym w ramach podcastu #SiećWdomu. Jego gościem był Piotr Mieczkowski z Fundacji Digital Poland.

W rozmowie pojawiają się odpowiedzi na pytania, czy byliśmy przygotowaniu do przeniesienia dużej części swojego życia do Internetu. Co zmieniło się w okresie pandemii oraz czy będziemy jeszcze w stanie powrócić do dotychczasowego, bardziej analogowego życia.

Goścmi kolejnych odcinków będą m.in. Zbigniew Gajewski z Ośrodka dialogu i analiz ThinkTank, Paweł Pilarczyk z ITBiznes.pl, Artur Pruszko, dyrektor Forum e-Zdrowia, Szymon Ciupa, ekspert Związku Miast Polskich oraz Adam Siennica, zastępca redaktora naczelnego serwisu naEKRANIE.pl.

Paweł Biarda, członek zarządu Nexery, powiedział:

W trakcie 10-odcinkowego cyklu będziemy zastanawiać się nad potencjalnymi zagrożeniami związanymi z cyfryzacją. Wraz z ekspertami oceniamy też, w którym miejscu cyfrowej rewolucji znajdujemy się obecnie. Nie omieszkamy też pokusić się o prognozy na przyszłość. Jesteśmy przekonani, że zaproponowana seria tematyczna stanowić będzie cenne źródło informacji i inspiracji zarówno dla tych, którzy tę materię śledzą na bieżąco, jak i dla tych, którzy do tej pory nie zajmowali się podobną tematyką

Gdzie znaleźć podcast Nexery

Pierwszy odcinek podcastu jest już dostępny na stronie internetowej operatora. Można go znaleźć również na platformie Spotify oraz Podcast Index. W przyszłości dołączą do nich kolejne popularne platformy.