Reklama
aplikuj.pl

Marka Niceboy wkracza do Polski wprowadzając na nasz rynek kamerę sportową VEGA X PRO

Polska premiera marki Niceboy. Kamera sportowa VEGA X PRO już dostępna na naszym rynku

.Polska premiera marki Niceboy. Kamera sportowa VEGA X PRO już dostępna na naszym rynku. Czy warto się nią zainteresować? W jakiej cenie jest dostępna? Sprawdźmy.

Niceboy wkracza na polski rynek z kamerami sportowymi z serii VEGA X PRO

Firma istnieje na rynku europejskim już od 2016 roku, zaś jej produkty dostępne są w siedmiu krajach Europy, a teraz również i w Polsce. Urządzenia Niceboy projektowane są z myślą o łączeniu najnowszych trendów technologicznych, nowoczesnego designu oraz prostoty użytkowania. Oferta produktowa marki zawiera kamery sportowe i samochodowe, słuchawki, głośniki przenośne, opaski fitness, a także akcesoria gamingowe, które systematycznie będą pojawiać się na polskim rynku. Oficjalnym dystrybutorem sprzętu Niceboy w Polsce jest firma 4cv.

Kamera sportowa Niceboy Vega X PRO wyposażona została w szklany obiektyw 7G z powłoką antyrefleksyjną, wbudowany mikrofon stereofoniczny oraz stabilizator obrazu nowej generacji X-STEADY. Pozwala na filmów w wysokiej jakości, którą gwarantuje rozdzielczość 4K oraz płynność 60 klatek na sekundę. W rozdzielczości Full HD materiały nagrywane są z płynnością 120 klatek na sekundę. Kamera jest wodoodporna do głębokości 12 metrów, co pozwala na użytkowanie jej podczas uprawiania sportów wodnych, a także w niesprzyjających warunkach takich jak deszcz. Dodatkowo dzięki specjalnemu etui możliwe jest podniesienie wodoodporności urządzenia do głębokości nawet 30 metrów.

Komfort użytkowania kamery gwarantuje 2-calowy tylny ekran dotykowy, natomiast przedni 1,4-calowy ekran do selfie ułatwia bieżącą kontrolę rejestrowanego materiału. Dodatkowo kamera posiada opcję tworzenia filmów poklatkowych w rozdzielczości 4K oraz tryb slow motion, umożliwiający aż ośmiokrotne spowolnienie nagrania. Niceboy VEGA X PRO posiada chip iCatch V39, sensor obrazu CMOS Sony. Kamera sportowa jest wyposażona w baterię Li-Ion o pojemności 1350 mAh, która umożliwia nawet do 115 minut nagrywania. Urządzenie pozwala także na wykonywanie zdjęć o maksymalnej rozdzielczości 20 MPx i jest kompatybilne z kartami pamięci microSD (do 128GB).

Cena?

Niceboy VEGA X PRO w kolorze czarnym dostępny jest w sieci Media Markt w cenie 549 zł.