WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Nie macie co czekać na darmowego Fallout 76

Jeśli czujecie przynajmniej niewielką chęć sprawdzenia Fallout 76 na własnej skórze, ale nawet Wam się nie śni jego kupowanie, to niestety muszę Was rozczarować. Wczoraj wielu twierdziło, że Fallout 76 przejdzie na model F2P, ale Bethesda dała nam jasno do zrozumienia, że to nie nastąpi.

Cała sprawa sprowadza się do znikających egzemplarzy z półek sklepowych, co miało być zwiastunem zbliżającego się darmowego Fallout 76. Nie trzeba było dużo czekać do momentu, kiedy to obecni nabywcy gry obsypali Bethesde pytaniami, a nawet pretensjami, wymagając jednocześnie zwrotu pieniędzy:


Bethesda musiała więc zareagować, zapewniając wszystkich, że to jedynie plotki, które są nieprawdziwe. W tym momencie szkoda, że firma nie ujawniła jakichkolwiek danych sprzedażowych, choć przerzucenie się na darmowy model raczej nie przysporzyłoby Fallout 76 specjalnie dobrej opinii. Wiemy jednak, że pracująca nad grą ekipa nieustannie stara się ją łatać… pytanie tylko, czy nie uległa uszczupleniu po raczej chłodnym przyjęciu przez branżę.

Czytaj też: Odnaleziono Developer Room w Fallout 76 z ludzkim NPC

Źródło: Twitter