WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Niemiecka kampania Battlefield 5 oraz… nowe problemy gry

Niemiecka kampania Battlefield 5 powinna być już dostępna, ale…. gra ma nowe problemy. Co tym razem wydarzyło się w DICE?

Battlefield 5 co chwilę zalicza wpadkę. Najpierw twórcy poszatkowali zawartość gry, udając, że tytuł jest usługą, a później wydawca oparł kampanię reklamową na promowaniu mniejszości podczas drugiej wojny światowej, co nie spodobało się graczom. Teraz do gry w końcu trafi jej brakująca zawartość! Gracze otrzymają możliwość zagrania w misję fabularną, w której wcielamy się w niemieckiego żołnierza! Odważny pomysł, który przedstawiony w odpowiedni sposób może być naprawdę ciekawą przygodą!

Niestety aktualizacja, która miała wprowadzić do gry nową zawartość, została wstrzymana. DICE w ostatniej chwili znalazło w grze poważne błędy, które postanowiono naprawić, zanim łatka trafi do graczy. Opóźnienie ma nie być zbyt duże. Oprócz brakującego elementu kampanii fabularnej do gry trafić ma nowa mapa oraz tryb gry, w którym wypróbujemy każdą z broni. Oprócz nowych funkcji mają pojawić się poprawki błędów, jednak jak widać… łatka wprowadziłaby ich jeszcze więcej.

Czytaj też: Mod do Thief 2 sprawia, że gra jest odmłodzona o kilka lat!

Źródło: wccftech.com