Nieocenzurowany gameplay z Succubus szokuje, ale zapowiada dobrą grę

Nieocenzurowany gameplay z Succubus szokuje, ale zapowiada dobrą grę

Mamy nowy gameplay z Succubus. Kolejna gra twórców Agony pokazuje, że wyciągnęli oni lekcje.

Madmind Studio opublikowało w sieci nowy filmik reklamujący ich produkcję. Tym razem mamy okazję przyjrzeć się trochę dłuższemu pokazowi rozgrywki, który w 14 minut mówi nam wiele o samej produkcji i kondycji dewelopera. Jest bardzo dobrze!

Polacy, którzy stoją za Agony, bardzo kontrowersyjną grą dziejącą się w piekle, powracają. Ich poprzedni tytuł zaliczył początkowo przeciętne oceny, ale wiele aktualizacji później odbiór produkcji stał się znacznie lepszy. Deweloperzy dostali jednak jasny sygnał, że o ile klimat im się udał, to nad gameplayem trzeba popracować. Najnowsze wideo, które trafiło do sieci pokazuje, że zrozumieli problemy.

Zanim jednak uruchomicie wideo – ostrzegam. Powiedzieć, że twórcy jadą po bandzie, to jak nie powiedzieć nic. Succubus zapowiada się na równie kontrowersyjny tytuł jak Agony i raczej znów przy ewentualnej konwersji na konsole spotka się z odmową Sony i Microsoftu, którzy to zarządają zmian. Czego się spodziewać w nagraniu? Jeśli uważacie, że bicie ciężarnej po brzuchu, a następnie wyrwanie jej dziecka jest czymś co wytrzymacie – śmiało oglądajcie.

Widać, że rozgrywka jest zdecydowanie szybsza i kolejna produkcja twórców Agony, to już nie jest symulator chodzenia. Zdaje się, że tym razem otrzymamy rozgrywkę przypominającą słynnego DOOMa co już raczej samo w sobie jest dobrą zapowiedzią gry. Rozgrywka na nagraniu pochodzi z wczesnej wersji oznaczonej numer 666 (doceniam żarcik), więc pamiętajcie, że jeszcze wiele może się zmienić. Seks i przemoc w pierwszym dłuższym materiale. Ciekawe, co nas czeka na premierę?