WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Niesamowite wideo promujące film Godzilla: Król Potworów

Niesamowite wideo promujące film Godzilla: Król Potworów

Warner Bros. wypuścił niesamowite wideo promujące film Godzilla: Król Potworów. Daje nam możliwość bliższego przyjrzenia się nie tylko tytułowemu kaiju, ale również pozostałym legendarnym potworom.

Czytaj też: Wonder Woman 1984 będzie samodzielną przygodą

Podczas gdy Disney szturmuje media nowym zwiastunem Avengers: Endgame, inne studia też starają się przykuć naszą uwagę. Warner Bros. ma niedługo kilka całkiem mocnych premier. Choć nikt nie oczekuje, że odniosą sukces na miarę nowej części Avenger, to pozytywne reakcje na zwiastuny świadczą, że osiągnę w box office bardzo dobre wyniki. Najpierw Shazam!, potem Detektyw Pikachu, a w czerwcu – Godzilla: Król Potworów.

Niedawno otrzymaliśmy nowe zwiastuny dwóch pierwszych filmów, a w oczekiwaniu na najnowszy trailer Godzilli Warner Bros. wypuściło spot telewizyjny. Trwa on zaledwie 30 sekund, ale zawiera sporo ujęć nie tylko samej Godzilli, ale również Rodana i Króla Gidoraha.

Zobaczcie niesamowite wideo promujące film Godzilla: Król Potworów

Według doniesień nowy zwiastun Godzilli powinniśmy otrzymać w ciągu najbliższych tygodni, jednak na razie nie jest to potwierdzona informacja.

Polska premiera filmu już 14 czerwca.

Czytaj też: Amerykańscy Bogowie dostaną 3. sezon

Źródło: comicbookmovie.com