WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Nikt nie lubi FIFA 20. To słowa profesjonalnego gracza podczas turnieju gry EA

Tego Electronic Arts się nie spodziewało. Profesjonalny gracz FIFA 20 podczas wywiadu po prostu zaczął krytykować ich grę wymieniając jej wady.

FIFA 20 tak samo jak i inne gry z serii FIFA sprzedaje się doskonale. Do Electronic Arts płynie strumień gotówki z mikrotransakcji i być może gdzieś tam pojawiają się głosy krytyki, ale przecież skoro profesjonaliści, którzy znają grę na wylot są zadowoleni, to przecież chyba nie jest tak źle, racja?

W tym właśnie momencie pojawia się jednak pewien problem. Bo Electronic Arts raczej nie spodziewało się, że podczas FUT Champions Cup IV w Paryżu, gracz o nicku Tekkz wywinie im taki właśnie numer i publicznie skrytykuje grę.

Poczynania Donovana Hunta z drużny Fnatic śledzi setki tysięcy osób, więc jego wypowiedzi mają sporę szansę na przebicie się przez inne wątki na temat FIFY 20. Co konkretnie zarzucił grze Tekkz?

Fragment wywiadu

Po zwycięstwie w ćwierćfinale możemy się spodziewać, że gracz będzie szczęśliwy i wystawi grze ładną laurkę. No… nie do końca. Tekkz zwrócił uwagę, że tak naprawdę nikt nie lubi grać w FIFĘ 20, a swoją myśl rozwinął:

Każda gra w FIFA 20 to 50/50, on wygra tę grę, ja wygram następną. Ponieważ tegoroczna gra jest tak niewdzięczna, każdy może wygrać, gracze którzy nie są dobrzy też mogą wygrać w FIFA 20.