WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Nowe chłodzenia Noctua to istna ciemna strona mocy

Nowe chłodzenia Noctua to istna ciemna strona mocy

Noctua rozszerzyła właśnie swoją rodzinę chromax.black o całkowicie czarne wersje wielokrotnie nagradzanych chłodzeń NH-D15S i NH-U9S dla procesorów.

Dwa nowe chłodzenia chromax od Noctua

NH-D15S i NH-U9S w wydaniu chromax pozostają wierni udanej formule oryginalnych modeli, łącząc tę samą, charakterystyczną dla marki wydajność chłodzenia z eleganckim wyglądem.

Czytaj też: Zapomnijcie o maseczkach i zostańcie astronautami z BioVYZR 1.0 w walce z koronawirusem
Czytaj też: Zalman prezentuje zasilacz GigaMax ZM650-GVII
Czytaj też: HDMI 2.1 ma poważny błąd

Różni je tylko wszechobecna czerń, a dzięki gruntownej optymalizacji materiału powłoki i procesu modele zapewniają taką samą kulturę pracy i skuteczność chłodzenia, jak ich zwykłe, niepowlekane odpowiedniki.

NH-D15S za 89,90 euro to asymetryczna wersja nagradzanego modelu NH-D15 z jednym wentylatorem, która dzięki asymetrycznej konstrukcji NH-D15S zajmuje górne gniazdo PCIe na większości płyt głównych. Jednocześnie konfiguracja pojedynczego wentylatora i zagłębione dolne żebra gwarantują 100% kompatybilności z modułami pamięci RAM o wysokości do 65 mm.

Czytaj też: Nowy zestaw słuchawkowy Cougar VM410 z audiofilskimi przewodami
Czytaj też: ID-COOLING SE-225-XT Black to ładne chłodzenie procesora
Czytaj też: Dwa nowe chłodzenia wodne procesorów od SilverStone kuszą bielą

Kosztujący 64,90 euro NH-U9S to z kolei kompaktowe chłodzenie klasy premium w klasycznym rozmiarze 9 cm. Jego asymetryczna konstrukcja z 5 rurkami cieplnymi zapewnia ciche i doskonałe chłodzenie przy zajmowaniu powierzchni 95 x 95 mm.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News