WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Noctua zaskakuje pokazanymi na targach Computex rzeczami

Noctua to producent, który tworzy wysokiej jakości podzespoły z dwoma całkiem sporymi wadami. Mowa o wysokiej cenie (co akurat można zrozumieć) oraz momentami fatalnej wręcz kolorystyce. Co ciekawe firma trzyma się tego drugiego od lat i dopiero teraz pokazuje, że zbliża się ten moment, w którym Noctua od niej odejdzie.

Takie zmiany czekają większość chłodzeń obecnych na rynku, bowiem pojawią się ich wersje Chromax.  Chłodzenia z czarnymi wentylatorami mają pojawić się pod koniec 2018 roku i będą to NH-D15, NH-U12S otaz NH-L9i. Także powinny się wtedy pojawić czarne wersje najnowszych śmigieł z serii A12x15 i to właśnie one zostaną zamontowane na chłodzeniach. Na rynek trafi także wersja Redux chłodzenia NH-U12S, która będzie tym samym modelem co istniejący teraz na rynku, ale w innej kolorystyce i cenie.

Na Computexie Noctua chwaliła się głównie najnowszymi śmigłami z serii A12x25 (także ich mniejszymi lub większymi wersjami) i pokazywała ich różne zastosowania. Jednym z nich jest domowy wentylator, gdzie śmigło sprawdza się idealnie.

Tak jak pisałem, nowe rzeczy powinny trafić na rynek pod koniec 2018 albo na początku 2019 roku.

Źródło: Materiały prasowe