WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Nokia 9 PureView z zaskakująco małą pamięcią RAM

24 lutego wreszcie zadebiutuje Nokia 9 PureView. Będzie to miało miejsce po miesiącach różnych plotek czy doniesień. Niecałe dwa tygodnie przed tym wydarzeniem w sieci pojawiły się kluczowe informacje o jej specyfikacji.

Doniesienia potwierdzają obecność 6,0 calowego wyświetlacza o rozdzielczości 2160 x 1080 px. W środku znajdzie się Snapdragona 845, który wspierany będzie przez zaledwie 4 GB pamięci RAM. W erze flagowców z 10 czy 12 GB pamięci RAM jest to wielkość bardzo mała. Najprawdopodobniej jednak HMD Global wypuści na rynek jeszcze wariant z 6 GB, ale to ciągle jest dosyć mało w porównaniu do konkurencji.

Czytaj też: Pojawiły się zdjęcia Meizu Note 9

Nokia 9 PureView, specyfikacja Nokia 9 PureView, cena Nokia 9 PureView parametry Nokia 9 PureView Nokia 9 PureView, specyfikacja Nokia 9 PureView, cena Nokia 9 PureView parametry Nokia 9 PureView

Pozostałe informacje potwierdzają obecność Androida 9 Pie czy NFC. Bateria ma mieć pojemność 4000 mAh i starczyć na jeden dzień pracy smartfona. Cena Nokii 9 PureView może wynosić około 750 euro.

Czytaj też: Google Pixel 4 z funkcją znaną z nowych iPhonów

Źródło: Gizchina