Reklama
aplikuj.pl

Wyciekły kolejne szczegóły Nothing Ear (2). Ile zapłacimy za nowe słuchawki producenta?

Nothing Ear (1)

Nothing Ear już za moment doczekają się następcy. Tuż przed premierą Nothing Ear (2) poznaliśmy więcej szczegółów na temat tych słuchawek.

Wedle przecieków, z zewnątrz Nothing Ear (2) raczej nie doczekają się zbyt wielu zmian, zachowując tym samym unikatowy i charakterystyczny dla marki design. Ulepszenia znajdą się więc wewnątrz. Z tego, co wiemy, słuchawki zostaną wyposażone w przetworniki 11,6 mm znane z poprzedniego modelu, a każda wkładka douszna zapewni do sześciu godzin odtwarzania na jednym ładowaniu. Wraz z etui ładującym ten czas ma wydłużyć się do 36 godzin. Samo etui ma obsługiwać szybkie ładowanie i ładowanie bezprzewodowe Qi.

Nothing Ear (2) będą dodatkowo wyposażone w hybrydową funkcję ANC, która skutecznie zredukuje szumy tła. Każda ze słuchawek ma ważyć zaledwie 4,5 grama, czyli o 0,2 g mniej niż w poprzednim modelu. Nothing zapewni też stopień ochrony IP54 w celu ochrony przed zachlapaniem wodą i potem. Mówi się ponadto, że słuchawki pozwolą na jednoczesne podłączenie dwóch urządzeń i zaoferują spersonalizowaną aktywną redukcję szumów (ANC), która umożliwi użytkownikom dostosowanie intensywności ANC zgodnie z ich preferencjami.

Dzięki nowym informacjom wiemy, że w Indiach cena Nothing Ear (2) będzie wynosiła 11499 rupii (ok. 600 zł), jednak w przedsprzedaży będzie można kupić je za 9499 rupii (499 zł).