Reklama
aplikuj.pl

Czekacie na kolejne słuchawki Nothing? Ich premiera jest już za rogiem

Nothing Ear (1)

Nothing Ear już wkrótce doczekają się następcy. Producent ogłosił datę premiery nowych słuchawek i choć nie ujawniono zbyt wiele szczegółów, to można się spodziewać, że przynajmniej design zostanie zachowany.

Pierwsza generacja Nothing Ear zachwycała nietuzinkowym wyglądem

Nothing w swoich słuchawkach zapoczątkował pewien trend, który był kontynuowany także w smartfonie — przezroczyste elementy ujawniające szczegóły wnętrza. Oczywiście w słuchawkach było tego więcej, bo mieliśmy zarówno przezroczyste pałąki, jak i samo etui, natomiast w Nothing Phone (1) dostaliśmy prześwitujące plecki, które i tak nie ujawniały wszystkiego, co smartfon ma w środku. Mimo tego taki charakterystyczny design już na pierwszy rzut oka wyróżnia urządzenia producenta na tle konkurencji.

Plakat udostępniony przez Nothing nie pokazuje nam zbyt wiele. Ujawnia datę premiery, która odbędzie się już 22 marca. Widać też zaledwie fragment etui Nothing Ear (2), ale już to daje nam pewność, że będą one miały podobny projekt do poprzednika.

Specyfikacja słuchawek cały czas pozostaje tajemnicą, a jedyne, co firma nam ujawniła to fakt, że Ear (2) będą miały „lepszy dźwięk i lepszą klarowność”, prawdopodobnie w porównaniu do poprzednika. Spodziewamy się jednak, że w kolejnych dniach powinno pojawić się więcej szczegółów.