Reklama
aplikuj.pl

Nothing Phone (1) ma przed nami coraz mniej tajemnic. Co ujawnia nowy przeciek?

Nothing phone (1)

Powoli zbliża się premiera Nothing Phone (1), czyli pierwszego smartfona chińskiego startupu technologicznego pod wodzą Carla Peia. Przecieki na temat tego modelu pojawiają się od dłuższego czasu, ale im bliżej premiery, tym robią się coraz konkretniejsze.

Rendery, cena i szczegóły specyfikacji. Oto co ujawnia na temat Nothing Phone (1) nowy przeciek

Już 12 lipca, podczas wydarzenia “Return to instinct” Nothing pokaże swój pierwszy telefon. Jego wygląd jest nam już znany, bo producent ujawnił nam go w kilku materiałach prasowych, na których mogliśmy podziwiać biały wariant kolorystyczny z zapowiadanym, przezroczystym tylnym panelem. Specyfikacja oficjalnie nadal pozostaje tajemnicą, choć mówi się, że Nothing Phone (1) dostanie 6,55-calowy panel OLED o rozdzielczości Full HD+. napędzi go najnowszy średniopółkowy układ Snapdragon 7 Gen 1 wspierany przez maksymalnie 12 GB pamięci RAM i 256 GB pamięci wbudowanej. Będzie działał na Androidzie 12, a bateria o pojemności 4500 mAh będzie obsługiwać szybkie ładowanie z mocą 45 W.

Nowy przeciek, prócz renderów widocznych powyżej, ujawnia nam też, że z tyłu znajdzie się podwójna konfiguracja aparatów z czujnikiem głównym 50 Mpix i dodatkowym 16 Mpix. Aparat do selfie również ma mieć rozdzielczość 16 Mpix. Na pokładzie nie zabraknie 5G, 4G LTE, Wi-Fi, Bluetooth 5.2, GPS, USB C, czytnika linii papilarnych czy głośników stereo z certyfikatem Dolby Atmos.

Poznaliśmy również ceny poszczególnych wariantów konfiguracji pamięci.

  • 8 GB + 128 GB – ok. 379 dolarów,
  • 8 GB + 256 GB – ok. 419 dolarów,
  • 12 GB + 256 GB – ok. 456 dolarów.