Reklama
aplikuj.pl

Nothing Phone (1) znów stał bohaterem przecieków. Tym razem dowiedzieliśmy się więcej o wyświetlaczu

Nothing Phone (1) znów stał bohaterem przecieków

Nothing Phone (1) zbliża się do premiery, co potwierdza tylko coraz większa liczba przecieków i doniesień. Trzeba przyznać, że z niecierpliwością czekamy na to, co do zaoferowania będzie miał nowy smartfon Carla Peia. Czego tym razem dowiedzieliśmy się na jego temat?

Premiera Nothing Phone (1) coraz bliżej

Oficjalnie o tym modelu wiadomo niewiele. Ma napędzać go układ Qualcomm, będzie działał na Androidzie 12, a jego wygląd będzie kontynuował design wprowadzony wraz z zeszłorocznymi słuchawkami Nothing Ear (1). Jego premiera ma się odbyć latem, choć nie wiadomo jeszcze kiedy dokładnie. Przecieki wskazują na 21 lipca, co oczywiście nie jest potwierdzoną informacją.

Podobnie zresztą jak specyfikacja, którą powoli kompletujemy z docierających do nas przecieków. Te najnowsze przybliżają nam 6,55-calowy wyświetlacz OLED, który ma oferować rozdzielczość FHD+. Panel będzie otoczony smukłymi ramkami, także te dolne będą wąskie. Ekran będzie obsługiwał częstotliwość odświeżania 90 lub 120 Hz.

Jeśli chodzi o pozostałe szczegóły mówi się, że napędzi go najnowszy średniopółkowy układ Qualcomm, czyli Snapdragon 7 Gen 1 wspierany przez maksymalnie 8 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci wbudowanej. Nothing ma oferować 4 lata aktualizacji zabezpieczeń i 3 duże aktualizacje oprogramowania. Niestety, na temat możliwości fotograficznych Nothing Phone (1) nie wiemy jeszcze niczego.