Reklama
aplikuj.pl

Nothing Phone (1) na pierwszym oficjalnym zdjęciu. Niestety, za wiele na nim nie widać

Nothing phone (1)

Zaledwie przed kilkoma dniami Nothing ujawniło datę premiery swojego pierwszego smartfona, a teraz dowiadujemy się kolejnych informacji na temat tego urządzenia. Pojawiło się też pierwsze zdjęcie, które ujawnia wariant kolorystyczny i… czy widać na nim coś jeszcze, prócz ładnych papug?

Zapowiedź Nothing Phone (1)

Zdecydowanie to para papug gra pierwsze skrzypce na poniższym zdjęciu, ale mimo wszystko, widoczny fragment telefonu ujawnia nam przynajmniej biały wariant kolorystyczny. Widać też kawałek modułu aparatu i fragmenty konstrukcji (?) takie jak srebrna śrubka czy kawałek plastiku, którego normalnie na pleckach smartfonów nie uświadczymy. Widoczny fragment jest zbyt mały, by jednoznacznie stwierdzić, czy tył będzie przeźroczysty, czy może w jakiś inny sposób Nothing wydobędzie „na wierzch” jego elementy. Jeśli jednak zerkniecie niżej na render, który jakiś czas temu trafił do sieci, zauważycie sporo różnic, obejmujących nie tylko wariant kolorystyczny.

Jeśli przyjrzymy się bliżej, to konstrukcja aparatu, a także widoczne górne krawędzie urządzenia ze srebrnymi ramkami od razu przywodzą na myśl iPhone’a.

Certyfikat TUV ujawnia ładowanie Nothing Phone (1)

Pierwszy smartfon nowej firmy Carla Peia zadebiutuje już 12 lipca, więc nic dziwnego, że powoli wchodzimy w okres, gdy coraz więcej informacji na temat Nothing Phone (1) trafia do sieci. Dziś dowiedzieliśmy się, że smartfon może obsługiwać szybkie ładowanie z mocą do 45 W. Ujawnił to certyfikat TUV. Co istotne, ładowarka, która pojawiła się w bazie jest zgodna ze standardem ładowania PPS, co oznacza, że ​​może być używana do szybkiego ładowania urządzeń, takich jak laptopy i inne smartfony z systemem Android.

Nothing Phone (1) znów stał bohaterem przecieków

Poprzednie przecieki ujawniły z kolei, że pierwszy smartfon Nothing ma być wyposażony w 6,55-calowy panel OLED o rozdzielczości Full HD+. napędzi go najnowszy średniopółkowy układ Snapdragon 7 Gen 1 wspierany przez 8 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci wbudowanej. Będzie działał na Androidzie 12.