Reklama
aplikuj.pl

Nowa aktualizacja Galaxy Watch4 przynosi kilka przydatnych nowości

Samsung wydał właśnie nową aktualizację dla swoich flagowych smartwatchy Galaxy Watch4. Kompilacja o numerze R860XXU1GWA3 wazy prawie 330 MB i wprowadza kilka nowości.

Dzięki aktualizacji, którą Samsung właśnie wydał dla swoich zegarków, użytkownicy będą mogli sterować zoomem  aparatu w aplikacji Camera Controller. Z poziomu Galaxy Watch4 będzie można przybliżać i oddalać obrazy zarówno podczas robienia zdjęć, jak i kręcenia filmów. Do tego celu można wykorzystać obrotową ramkę lub gest „szczypania” na ekranie, tak samo, jak robimy to na smartfonie. Warto wspomnieć, że funkcja dostępna jest tylko dla wybranych smartfonów Samsung, takich jak Galaxy S20 i Galaxy Z Flip lub nowszych, więc nie wystarczy mieć tylko Galaxy Watch4.

Kolejną dodaną nowością jest narzędzie diagnostyczne urządzenia. Pozwala ono sprawdzić stan baterii zegarka i działanie ekranu dotykowego za pośrednictwem podłączonego telefonu. Będzie to przydatne przy rozwiązywaniu problemów ze smartwatchem.

Samsung nie zapomniał też o poprawkach w zakresie stabilności i wydajności. Choć nie znamy szczegółów, to spodziewamy się, że przyniosą one płynniejsze działanie i poprawę żywotności baterii.