WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Nowa data premiery Fantastycznych Zwierząt 3

Warner Bros. oficjalnie potwierdziło, że data premiery Fantastycznych Zwierząt 3 została przesunięta o rok. Produkcja filmu ruszy wiosną przyszłego roku, a kiedy zobaczymy go w kinie?

Warner Bros. poinformował o ustaleniu nowej daty premiery Fantastycznych Zwierząt 3. Z listopada 2020 przesunięto ją na 12 listopada 2021 roku. Niestety, nie podano przyczyny takiej decyzji. Toby Emmerich, prezes studia, powiedział jedynie:

Jesteśmy niesamowicie podekscytowani i wierzymy w serię Fantastyczne Zwierzęta. Ufamy, że data premiery zapewni filmowcom czas i przestrzeń, aby ich artyzm naprawdę mógł rozkwitnąć. A w rezultacie dostarczyć fanom najlepszy możliwy film.

Czytaj też: Recenzja filmu Vox Lux

Patrząc na reakcje fanów na Zbrodnie Grindelwalda nie ma się co dziwić takiej decyzji. Choć film zarobił przeszło 600 milionów dolarów, to nie przyjął się najlepiej. Wiele osób zarzucało mu brak logiki, dziwne rozwiązania fabularne i przerost formy nad treścią. Miejmy więc nadzieję, że twórcy dobrze wykorzystają dany im czas.

Nowa data premiery Fantastycznych Zwierząt 3

 

Okazuje się również, że David Yates powróci na krzesło reżysera, choć wiele osób spodziewało się jego odwołania. Usłyszeliśmy również, że studio jest niezwykle dumne z posiadania praw do czarodziejskiej serii.

J.K. Rowling stworzyła inspirujący świat, który urzeka ludzi w każdym wieku zabierając nas w niezwykłą i magiczną podróż. Warner Bros. jest dumny z bycia odpowiedzialnym za Czarodziejski Świat. Studio jest również podekscytowane premierą Fantastycznych Zwierząt w listopadzie 2021 roku.  Z niecierpliwością czekamy na wydanie trzeciego rozdziału z pięcioczęściowej serii.

Premiera Fantastycznych Zwierząt 3 zaplanowana jest na 12 listopada 2021 roku.

Czytaj też: Recenzja 3. odcinka finałowego sezonu Gry o tron

Źródło: comicbookmovie.com