WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Nowa-stara mapa treningowa w Apex Legends – co zmieniono?

Nowa-stara mapa treningowa w Apex Legends – co zmieniono?

Nadchodzi odświeżona mapa treningowa w Apex Legends. Co twórcy zmienili w grze?

Czego brakowało od dawna graczom Apex Legends? Lokacji, na której mogliby ćwiczyć wszystkie swoje taktyki. Co prawda w grze znajduje się aktualnie tryb treningowy, ale raczej jest on małym wprowadzeniem do zasad gry, a nie czymś czego oczekują gracze.

Czytaj też: Premiera Payday 3 ostatnim tchnieniem Starbreeze lub nowym początkiem

Mapa treningowa w Apex Legends przechodzi jednak właśnie duże zmiany. Twórcy ogłosili, że w pocie czoła pracują nad lokacją, o której bardzo dużo osób wspominało. Fragmenty z rozgrywki w nowej-starej lokacji możecie zobaczyć na poniższym nagraniu.

Od teraz gracze będą mieli swobodę w poruszaniu się po znanej im lokacji. Mapa treningowa umożliwi graczom porzucenie stawianych w samouczku celów i po prostu da im pole do popisu. Z wizualnych zmian lokacji, dowiedzieliśmy się, że można liczyć na więcej atrap przeciwników do ustrzelenia.

Póki Fortnite jest nieaktywny, Apex Legends może dużo zyskać. Niektórzy gracze na pewno z chęcią zobaczą, co oferują inne tytuły z gatunku battle royale i być może już zostaną przy Apeksie. Wprowadzenie takiego trybu w tej chwili, w powiązaniu z niedawnym startem sezonu trzeciego, to dobry zwiastun dla przyszłości gry.

Czytaj też: Premiera Medal of Honor miała początkowo nie odbyć się na VR

Źródło: kotaku.com