Reklama
aplikuj.pl

Nowa usługa Allegro Care zapewni dodatkową ochronę kupowanej elektroniki

Allegro, Allegro Smart, promocja, koronawirus

Kupujesz elektronikę (nową lub używaną) na Allegro? Nowa usługa Allegro Care może Cię zainteresować.

Allegro Care to dodatkowe ubezpieczenie kupowanej elektroniki

Najpopularniejsza platforma e-commerce w Polsce rozszerza swoją ofertę o usługę ubezpieczenia stricte dla kupujących elektronikę. Dotyczy to nie tylko nowych urządzeń, ale też używanych, co powinno spodobać się wielu osobom. Warto tutaj wspomnieć, że Allegro Care stanowi uzupełnienie innych usług ochrony oferowanych przez platformę. W zależności od indywidualnych potrzeb i kupionego urządzenia możemy wybrać pasujący nam zakres i okres ochrony.

Allegro Care to idealna oferta dla tych, którzy szukają szczególnej ochrony zakupów. To najprostsza na rynku metoda ubezpieczenia kupowanej elektroniki. Cały proces zajmuje tylko kilka minut. Dodatkowo, w szczególności zadbaliśmy o to, żeby obsługa klientów w wypadku szkody była szybka, łatwa i niezwykle wygodna

– mówi Wojciech Bogdan, Chief Data Officer w Allegro.

Allegro pozwoli nam ochronić sprzęt przed kradzieżą, uszkodzeniami, uszkodzeniami bardziej konkretnymi (dla smartfonów i tabletów) – ekranu, obudowy, aparatu, a także przed awarią po wygaśnięciu gwarancji. W razie awarii można skorzystać z bezgotówkowej naprawy w ramach usługi door-to-door lub zwrot gotówki, gdy naprawa nie jest możliwa.

Można ubezpieczyć sprzęt w cenie 200-3000 zł. Natomiast ochronę ubezpieczeniową świadczy ERGo Hestia.