Reklama
aplikuj.pl

Nowe AirPodsy są znacznie lepsze od poprzedników. Co ulepszyło Apple?

AirPods Pro, Nowe AirPodsy są znacznie lepsze od poprzedników, ulepszyło Apple

Nowe AirPods Pro zadebiutowały… choć bardziej w formie odświeżenia niż nowej generacji. Apple postanowiło tym samym kontynuować tradycję z nazewnictwem, ale jednocześnie poprawiło część specyfikacji, wprowadzając do użytku układ H2 w miejscu H1.

Nowe AirPodsy, czyli Apple AirPods Pro 2022

Dzięki wymianie układu na nowszy i bardziej zaawansowany, słuchawki TWS AirPods Pro mają zapewniać lepszy tryb HearThrough i ANC. Dzięki skanowaniu ucha użytkownika z wykorzystaniem kamer true-depth iPhone z iOS 16, słuchawki zaoferują również spersonalizowany dźwięk przestrzenny. Prawdziwy wpływ tych dodatków na codzienne użytkowanie sprawdzimy już w tym miesiącu, bo AirPods Pro będą kosztować 249 dolarów, a zamówienia na nie ruszą 9 września, podczas gdy sprzedaż w sklepach odbędzie się 23 września tego roku.

Czytaj też: Dysk PCIe 5.0 od Polaków. Oto GOODRAM IRDM Ultimate

Poza tym ich czujnik dotykowy zacznie umożliwiać regulację głośności za pomocą dotknięcia palcem, akumulator wytrzymuje 6 godzin słuchania, a ten wbudowany w etui rozszerza ogólny czas do 30 godzin. Apple dodało również precyzyjne wyszukiwanie do etui z wbudowanym głośnikiem, które dodatkowo doczekało się pętelki na smycz. Etui obsługuje również ładowanie bezprzewodowe w oparciu o ładowanie Qi, MagSafe, a nawet ładowarkę dołączaną do zegarka Apple Watch.