Reklama
aplikuj.pl

Nowe dyski SSD od Kingston

Podczas targów CES 2018, Kingston zaprezentuje najnowsze produkty i technologie w dyskach SSD czy pamięciach flash. Będą także obecne nowe rozwiązania mobilne i ułatwiające życie.

Robert Allen, dyrektor ds. marketingu i usług technicznych na region EMEA w firmie Kingston, mówi:

Bardzo nas cieszy, że możemy przedstawić nowości, które Kingston zamierza w najbliższym
czasie wprowadzić na rynek. Tydzień CES 2018 to dla nas znakomita okazja do zademonstrowania wielu rozwiązań technologicznych o wyjątkowej jakości, które składają się na rodzinę produktów Kingston. Oferując naszym klientom dyski SSD dla przedsiębiorstw, szyfrowane pamięci USB, produkty mobilne dla klientów indywidualnych i rozwiązania wbudowane, zapewniamy im niezmiennie najwyższy poziom niezawodności, bezpieczeństwa i wydajności. Nasi goście na targach będą mogli się przekonać, że Kingston oferuje najbardziej kompleksową ofertę wydajnych rozwiązań.

Wśród nowych produktów zobaczymy dyski SSD DCU1000 PCIe NVMe U.2, które beda zainstalowane w 10 wnękowym serwerze. Charakteryzują się one wyjątkową skalowalnością co pozwala na osiągnięcie niebywałej wydajności. Kolejna nowość do dyski NVMe DCU1000 i DCP1000, które pozwolą na edycję i przetwarzanie kolorów w nagraniach RED Raw 8 K w czasie rzeczywistym. Rodzina dysków UV500, która także zostanie pokazana, będzie posiadała pamięci 3d NAND i niedługo zadebiutuje ona na rynku. Dysko A1000 M.2 PCIe NVMe U.2 mają pokazać, że dyski PCIe są wydajniejsze od tradycyjnych SSD a przy tym nie muszą być drogie. Na targach pojawi się także cała linia szyfrowanych pamięci USB Kingston i spółki IronKey, która została przez Kingstona przejęta w 2016 roku.

Źródło: Materiały prasowe