Reklama
aplikuj.pl

Nowe głośniki Sony – przenośny SRS – XB13 i zestaw HT-S40R

Nowe głośniki Sony to dosłownie coś dla każdego. Z jednej strony mamy niewielki, przenośny głośnik SRS – XB13, a z drugiej domowy zestaw HT-S40R.

Sony Exta BASS – SRS XB13, czyli dużo basu…. wszędzie

głośniki Sony XB13

Sony XB13 to głośnik, który ma przetrwać każde warunki. Niewielki, solidny, wodoszczelny zgodnie z normą IP67 oraz wyposażony w pasek do powieszenia np. przy plecaku.

Na wyposażeniu mamy technologię Extra Bass, cyfrowy procesor Sound DIffusion Processor i technologię Google Fast Pair. Pozwala ona na szybkie parowanie z urządzeniami z Androidem. Mamy też możliwość sparowania dwóch głośników i generowania dźwięku stereo.

głośniki Sony XB13

Duży plus za port USB-C, którym naładujemy akumulator. Ten na pojedynczym ładowaniu ma wytrzymać do 16 godzin grania.

Sony XB13 trafi do sprzedaży w kwietniu w sugerowanej cenie 240 zł.

Głośniki Sony w zestawie HT-S40R to 600W szczęścia

głośniki Sony S40R

Zestaw Sony HT-S40R składa się z kilku elementów. Soundbara, subwoofera oraz bezprzewodowych głośników tylnych. Co najważniejsze, są to elementy bezprzewodowe, wiec do połączenia ich ze sobą nie musimy przeciągać kabli przez całe pomieszczenie. Zestaw generuje dźwięk przestrzenny o mocy 600W.

głośniki Sony S40R

Bezprzewodowo możemy też przesyłać dźwięk. Do dyspozycji mamy też standardowe wejście Jack 3,5mm oraz port USB. A jeśli posiadamy telewizor Sony Bravia, to zestawem możemy sterować za pomocą jednego pilota.

głośniki Sony S40R

Soundbar zestawu również jest przystosowany do telewizorów Bravia. Został tak zaprojektowany, aby mieścił się pod telewizorem. W razie potrzeby można go też powiesić na ścianie.

Zestaw Sony S40R w sprzedaży pojawi się w maju w sugerowanej cenie 1400 zł.