WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Nowe informacje na temat filmu The Batman

Dopiero dowiedzieliśmy się, że Ban Affleck nie zagra Batmana, a także poznaliśmy oficjalną datę premiery, a już pojawiły się nowe informacje na temat filmu The Batman. Matt Revess komentuje plotki o pojawieniu się Pingwina, a także zdradza, ile stron liczy scenariusz.

W sieci pojawiły się nowe informacje na temat filmu The Batman mówiąca, że obecnej wersji scenariusz liczy już 160 stron! Ta długość może przekładać się na film trwający od dwóch i pół do trzech godzin! Daje nam to naprawdę długą i treściwą opowieść. Oczywiście to wstępne założenia, a wszystko może jeszcze ulec zmianie.

Poza informacją o scenariuszu, reżyser The Batman, Matt Reeves wypowiedział się na temat pojawienia się Pingwina w swoim filmie. Według plotek w tej roli miałby wystąpić Josh Gad, który od lat o tym marzy. Reeves niczego nie zdradził, ale powiedział:

Kocham Josha Gada, jesteśmy dobrymi przyjaciółmi.

Czy to jakaś wskazówka? Nie wiadomo. Jednak jeśli pojawi się nabór do tej roli, a Gad weźmie w nim udział na pewno Reeves będzie bardziej do niego przychylny. Oczywiście nie jest pewne, że złoczyńcą na pewno będzie Pingwin. Wokół postaci Batmana skupionych jest wielu antagonistów, których Reeves mógłby umieścić w swoim filmie. Trzeba jednak przyznać, że Pingwin jest spośród nich najbardziej charakterystyczny.

Pozostaje tylko czekać na kolejne wiadomości.

Czytaj też: Serial o Picardzie opowie jedną historię

Źródło: comicbookmovie.com