WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Nowe informacje o Atomic Heart – gra wygląda rewelacyjnie

Nowe informacje o Atomic Heart zdradzają trochę więcej o tej obiecującej produkcji. Przy okazji możemy zobaczyć jak gra rewelacyjnie wygląda dzięki ray-tracingowi.

Atomic Heart to produkcja rosyjskiego studia Mundfish. Tytuł zaintrygował graczy już swoim pierwszym zwiastunem. Autorzy wciąż nie zdradzają zbyt wielu informacji o swojej produkcji, ale ostatnio zdecydowali powiedzieć się o dwóch rzeczach. Po pierwsze, w ich grze znajdą się „regiony PvP”. Atomic Heart to produkcja dla pojedynczego gracza, ale jeśli ktoś zechce powalczyć czasem z innymi graczami, to również będzie miał do tego okazję. Drugą informacją jest natomiast to, że gra zadebiutuje jendocześnie na PC, PlayStation 4 oraz Xboksa One. O różnicach pomiędzy wersjami dowiemy się w drugim kwartale 2019 roku.

Różnice pomiędzy wersjami gry będziemy mogli zapewne dostrzec po tym, jak działa ray-tracing. A w przypadku konsol – raczej nie działa. Atomic Heart to produkcja, która chyba jako pierwsza tak dobrze skorzysta z możliwości kart graficznych RTX. Jak ta technologia zostanie wykorzystana w grze, możecie zobaczyć na poniższym nagraniu wideo.

Czytaj też: Demo Bloom łączące klasycznego Dooma i Blood do pobrania

Źródło: wccftech.com