Reklama

Nowe informacje o The Outer Worlds – każda z nich sprawi, że zakochacie się w grze jeszcze bardziej!

Nowe informacje o The Outer Worlds! Gra zapowiada się bardzo dobrze!

The Outer Worlds po pierwszych informacjach klaruje się jako tytuł, który nie będzie miał czym graczom podpaść. W ostatnim czasie co chwilę dowiadujemy się, że jakaś gra będzie miała prosty system dialagów lub… otrzyma masę mikrotransakcji. The Outer Worlds wygląda na ten moment jako przykład dla innych firm! Zdaje się, że w grze będą rozbudowane dialogi, które znacznie wpłyną na fabułę. Do tego wszystkiego, mamy już potwierdzenie od Obsidianiu, że w grze nie będzie żadnych mikrotransakcji!

W sklepie Steam pojawiła się już karta produktu. Jak deweloperzy opisują swoją grę? Jakie są jej główne cechy? The Outer Worlds to:

  • RPG z fabułą określaną przez decyzje gracza: Zgodnie z tradycją, do której przyzwyczaił nas Obsidian, rozwój rozgrywki w The Outer Worlds zależy wyłącznie od nas. Decyzje wpływają nie tylko na przebieg fabuły, lecz także na postać, historie towarzyszy i zakończenie gry.
  • Nowością w The Outer Worlds jest koncepcja słabych punktów. Wiarygodni bohaterowie posiadają wady, z którymi muszą się zmagać. System gry śledzi twoją rozgrywkę i analizuje, z czym nie radzisz sobie najlepiej. Wciąż atakują cię raptidony? Wybranie słabego punktu „raptifobia” spowoduje, że podczas walki z tymi istotami twoja sprawność będzie obniżona, w zamian jednak otrzymasz natychmiast dodatkowy atut dla swojej postaci. Ta opcjonalna mechanika w grze pozwala ci stworzyć podczas eksploracji Halcyonu dokładnie taką postać, jaką chcesz.
  • Poprowadź swoich towarzyszy: Podczas swojej podróży przez najodleglejszą z kolonii poznasz szereg postaci, które zechcą dołączyć do twojej załogi. Każda z nich posiada własne umiejętności, zadania, motywacje i ideały. Od ciebie zależy, czy pomożesz im osiągnąć ich cele, czy też wykorzystasz ich jedynie do realizacji własnych planów.
  • Halcyon to kolonia na skraju galaktyki będąca własnością korporacji i sterowana przez jej zarząd. Kontroluje ona wszystko… poza kosmicznymi potworami, które pozostały po nie do końca udanym projekcie terraformacji dwóch planet układu. Znajdź swój statek, skompletuj załogę i odkrywaj osiedla, stacje kosmiczne oraz inne fascynujące miejsca w Halcyonie.

Czytaj też: Demo Anthem będzie dostępne dla wszystkich, ale niektórzy zagrają wcześniej

Źródło: dsogaming.com