Reklama

Spójrzcie na nowe logo Peugeota

nowe logo Peugeota

Trzecia dekada XXI wieku, to początek wielkich zmian na rynku motoryzacyjnym, co akcentują tego typu ogłoszenia, jak np. nowe logo Peugeota.

Nowe logo Peugeota

Dla przypomnienia, wielu producentów w Europie i USA ogłosiło już swoje wielkie plany związane z przyszłością motoryzacji głównie pod kątem elektrycznych modeli, a wśród nich Kia z hukiem ogłosiła swój nowy wizerunek. Podobnie postąpił Peugeot.

Ten francuski producent samochodów sprawia wrażenie jednego ze światowych liderów w myśl elektryfikacji wśród znanych nam od dekad marek. Dlatego w swojej nowej erze i pod skrzydłami Grupy Stellantis chce być rozpoznawalny pod innym logo i tożsamością.

Nowe logo Peugeota, widoczne powyżej, jest w rzeczywistości 11. w historii marki, które ponownie ma odzwierciedlać nowy styl firmy z naciskiem na minimalizm i elegancję. Nie zabrakło też nowej czcionki w samej nazwie producenta i z tego co wiemy, najpierw to nowe logo będzie pojawiać się w materiałach reklamowych, ale trafi wreszcie na samochód, a dokładniej mówiąc, model 308 nowej generacji, który zadebiutuje 18 marca.