Reklama
aplikuj.pl

Nowe obudowy zagościły w ofercie MSI

msi

MSI przedstawił cztery nowe obudowy PC z serii MAG Force oraz MPG GUNGNIR. Zaprojektowano je z myślą o wysokiej wydajności gamingowych sprzętów, wyposażając je w wielu funkcji poprawiających wrażenia z użytkowania, a przy tym nie zapomniano także o kwestii wizualnej.

Nowe stylowe i funkcjonalne obudowy w ofercie MSI

MAG FORGE M100R i MAG FORGE 100A

Seria MAG FORGE 100 została wzbogacona o dwa nowe modele typu micro-ATX, które charakteryzuje stylowa konstrukcja i duże możliwości przy stosunkowo niewielkich rozmiarach. Można w nich zamontować nawet 6 wentylatorów, a na swobodny przepływ powietrza do wnętrza wpływa też przedni panel z drobnej siatki. Na górnych otworach wentylacyjnych obudowy znajduje się też mocowany magnetycznie filtr przeciwpyłowy, który chroni wnętrze przed kurzem.

W MAG FORGE M100R  znajdziemy fabrycznie zainstalowane 120 mm wentylatory, 3 na froncie i jeden z tyłu obudowy, wszystkie w standardzie ARGB. Boczny panel wykonano z hartowanego szkła. Drugi model oferuje taką samą konfigurację wentylatorów, ale już w standardzie Auto-RGB, zaś panel boczny jest wykonany akrylu. Pozostałe elementy w obu przypadkach wykonane są z trwałego tworzywa ABS oraz stali SPCC. W przedniej części obudów oprócz włącznika i przycisku reset znalazły się wyjście na mikrofon i słuchawki (2x minijack 3.5 mm), dwa porty USB 2.0, pojedynczy USB 3.2 Gen 1 oraz przełącznik podświetlenia.

Sugerowana cena producenta za MAG FORGE M100R wynosi 299 zł, a za MAG FORGE M100A 249 zł.

MAG FORGE 112R

Ta obudowę charakteryzuje łatwy proces instalacji i przyjazny interfejs użytkownika, dzięki czemu jest to model idealny dla początkujących graczy. MAG FORGE 112R pomieści płyty główne w formacie do ATX, pozwala na montaż do 6 wentylatorów (w zestawie znajdują się cztery 120 mm wentylatory w systemie ARGB, trzy na froncie i jeden z tyłu).

Na przodzie umieszczono Insta-Light Loop, którym można sterować kolorami kolorami podświetlenia wentylatorów, paska LED na przednim panelu oraz efektami animacji światła. Na górze umieszczono montowany magnetycznie filtr, zaś na spodzie – filtr przeciwpyłowy. Boczny panel to 4-mm szkło hartowane. Z przodu nie zabrakło też dwóch portów USB 3.2 Gen 1 oraz podwójnego złącza audio na mikrofon i słuchawki.

Sugerowana cena producenta za MAG FORGE 112R wynosi 359 zł.

MPG GUNGNIR 111R

Jeśli zaś zależy Wam na wyższym standardzie, powinniście zerknąć właśnie na tą obudowę mid-tower z obsługą formatu ATX. MPG GUNGNIR 111R oferuje synergię z ekosystemem MSI, obejmującym karty graficzne i chłodzenie, poprzez podłączenie obudowy do portu USB typu C na płycie głównej. Ten model również otrzymał przycisk Insta-Light Loop, pozwalający na kontrolowanie profilów podświetlenia.

Boczny panel obudowy wykonano ze szkła hartowanego. Przedni panel I/O wyposażony jest w dwa porty USB 3.2 Gen 1, pojedynczy USB 3.2 Gen 2×2 typu C oraz podwójne wyjście audio minijack 3,5 mm na słuchawki i mikrofon. W środku znalazło się miejsce na 6 wentylatorów (4 w rozmiarze 120 mm z obsługą podświetlenia ARGB są montowane fabrycznie). W górnej części znajduje się filtr przeciwpyłowy, który w razie potrzeby można łatwo zdjąć i wyczyścić (magnetyczny system).

Sugerowana cena producenta za MPG GUNGNIR 111R wynosi 499 zł.