Reklama

Nowe oświetlenie Philips Hue. Bo żarówka nie musi być nudna

Philips Signify to marka oświetlenia Philipsa, znana wcześniej jako Lighting. Oświetlenie dla inteligentnego domu pokazuje, że wybór żarówki to nie jest tylko kupienie tej, która ma odpowiednią moc.

Philips Hue Iris w nowej odsłonie

Ceniona lampa Iris doczekała się nowego wcielenia w limitowanej edycji. Do wyboru jest wariant miedziany, srebrny, złoty oraz różany (a wręcz Rose Gold). Oprócz zmian wizualnych lapa zaoferuje większe możliwości… świecenia. A konkretnie wyższą jasność oraz jednocześnie niższy poziom oświetlenia minimalnego. Do tego mamy wbudowany moduł Bluetooth.

Lapa trafi do sprzedaży 6 października w wariacie standardowym w cenie 460 zł oraz 555 zł w wariancie limitowanym.

Nowa gama żarówek Philips Hue

Obok nowej lampy Philips zaprezentował nowe warianty żarówek. W zasadzie do wyboru – do koloru. Zaczynimy od standardowych żarówek w stylu retro, czyli modelu Globe oraz Edison (po prawej), które do sprzedaży trafią 29 września w cenie 185 oraz 165 zł.

Dalej mamy żarówkę z gwintem E14 z opcją sterowania przez moduł Bluetooth. Z gwintem E14 dostaniemy również żarówki w formie świeczki w wariancie białym i kolorowym, również sterowane bezprzewodowo.

Ceny zaczną się od 95 zł za małą świeczkę Hue Luster E14 (135 zł w dwupaku), przez 135 zł za większą świeczkę w wersji białej (205 zł w dwupaku), po 275 zł za wariant kolorowy (460 zł w dwupaku).

Lampa Ensis w kolorze

Do tej pory lampa Ensis była oferowana wyłącznie w kolorze białym. Jej zaletą jest możliwość świecenia w dwóch kierunkach – w górę i w dół. Teraz będzie dostępna również w opcji kolorowej, oczywiście sterowana przez Bluetooth.

Zdecydowanie nie będzie tanio, bo lampa została wyceniona na 400 euro.

Kolorowa taśma LED Hue Play Strip

Taśma Play Strip potrafi, w przeciwieństwie do większości podobnych rozwiązań, świecić kilkoma kolorami jednocześnie i niezależnie. Można ją podłączyć do telewizora lub monitora komputera, dzięki czemu uzyskamy efektowne podświetlenie dopasowane kolorystycznie do treści prezentowanych na ekranie.

Cena taśmy jest uzależniona od przekątnej ekranu. Taśma dla telewizora 55-60 cali to wydatek 180 euro, 200 euro dla ekranu 65-70 cali oraz 230 euro w przypadku przekątnej 75-85 cali.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News