WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Nowe samrtfony od Energizera zapowiadają się niezwykle ciekawie

Energizer zamierza wypuścić na rynek dwa nowe smartfony – modele P490 oraz P490S. Obie wersje są bardzo do siebie podobne, jednakże jest parę cech, które je różni.

Zacznijmy od wspólnych cech. Oba smartfony posiadają baterię o pojemności 4000 mAh, ekran 4,95 cala o rozdzielczości 480 x 960 px. Ich szerokość wynosi 65,8 mm i są one odporne na wstrząsy. Także w zestawie znajdziecie dołączone hartowane szkło. Smartfony posiadają podwójny tylni aparat oraz czytnik linii papilarnych. Model P490S będzie działał pod kontrolą  Androida 8.1. Zastosowany procesor to MediaTek MT6739WA, który współpracuje z 2 GB pamięci RAM oraz 16 GB pamięci wewnętrznej. Drugi model ma zmieniony procesor na MediaTek MT6580 a pamięć RAM i wewnętrzna wynoszą kolejno 1 GB i 8 GB. P490 działa pod kontrolą systemu Android Oreo Go.

Póki co data premiery ani ceny są nieznane. Ale z pewnością gdy tylko wyciekną one do sieci, to damy Wam o nich znać. W między czasie pytanie do Was – ile Wy bylibyście w stanie zapłacić za te smartfony?

Źródło: https://www.gsmarena.com