WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Nowe spoilery dotyczące fabuły Endgame

Podczas spotkania akcjonariuszy Disney zaprezentował nowy materiał pochodzący z Avengers 4. Nowe spoilery dotyczące Endgame  pochodzą właśnie od jednej z tych osób i zdradzają kilka szczegółów fabuły.

Czytaj też: Zwiastun serialu Delhi Crime od Netflixa

W zeszłym tygodniu dowiedzieliśmy się, że Avengers będzie starało się za wszelką cenę odnaleźć planetę, na której ukrywa się Thanos. Wraz z Kapitan Marvel, Iron Manem i Nebulą wyruszą by stawić czoła Szalonemu Tytanowi. Wiemy, że Carol Danvers zjawi się na Ziemi niedługo po pstryknięciu wezwana przez pager Nicka Fury’ego. Nie wiadomo jednak w jaki sposób Stark i Nebula powrócą, ale materiał zaprezentowany przez Disney jasno pokazuje, że tak się stanie.

Co wiemy?

Według doniesień to właśnie Nebula wie, gdzie ukrywa się jej przybrany ojciec, a w Endgame jej znaczenie w całej historii wzrośnie. Informuje nas o tym Scott Ladewig na swoim Twitterze.

Dowiadujemy się, że Ladewig obejrzał scenę, na której Steve, Natasha i reszta ocalałych bohaterów są w siedzibie głównej Avengers. Wszyscy zastanawiają się jak znaleźć Thanosa. Wówczas Nebula mówi:

Wiem gdzie on jest, gdy mnie ulepszał mówił o tym, dokąd pójdzie (pójdziemy), kiedy wszystko będzie gotowe. Nawet niekompletna chciałam go zadowolić, więc spytałam : Ojcze, dokąd pójdziemy? A jego odpowiedź zawsze była taka sama.

W tym momencie Nebula podaje jakąś nazwę, ale Ladewig jej nie zrozumiał. Na to pada komentarz, prawdopodobnie Rhodey’a: „Ładnie, Thanos ma plany emerytalne”.

Nowe spojlery dotyczące fabuły Endgame

Wiemy, że Thanos nie nauczył córek kłamać, więc prawdopodobnie sam również powiedział prawdę Nebuli. Wydaje się to pokazywać, że Thanos naprawdę wierzy, że zrealizował swoją misję. Ze zwiastuna wiadomo, że jest na cichej planecie, jego zbroja służy za stracha na wróble a on sam przechadza się przez pola. To wszystko naprawdę wygląda tak, jakby Thanos przeszedł na emeryturę.

Opisane sceny wydają się bardzo prawdziwe, jednak czy faktycznie są to nowe spojlery dotyczące Endgame, czy spekulacje dowiemy się 25 kwietnia. W międzyczasie Marvel powinien wydać jeszcze jeden zwiastun.

Czytaj też: Horror w pełnym słońcu. Zobaczcie zwiastun Midsommar

Źródło: bgr.com