Wieść o nowych sterownikach zdecydowanie nie należy do tych najbardziej ciekawych wiadomości, kiedy ktoś nie gra w najnowsze tytuły i korzysta ze sprawdzonego, dobrze działającego sprzętu. NVIDIA przed kilkoma miesiącami dała nam jednak powód, aby przynajmniej rzucać okiem na nowe aktualizacje GeForce Game Ready, wprowadzając standard G-Sync Compatible.

Owoc tego możemy zauważyć np. w ostatnich GeForce Game Ready 419.35, które pobierzecie albo ze strony producenta, albo z programu Nvidia Experience. Nowa aktualizacja nie tylko poprawia wydajność w Apex Legends, Devil May Cry 5 i Tom Clancy’s The Division II, bo naprawiła też kilka znanych błędów. Zdecydowanie najważniejszym jest załatanie błędu w konfiguracji monitorów, wśród których znajdują się te z modułem G-Sync, jak i FreeSync. Do tej pory taka kombinacja owocowała migotaniem tego pierwszego, ale dzięki aktualizacji, to już przeszłość.

Warto też wspomnieć o tym, że lista monitorów G-Sync Compatible powiększyła się o trzy nowe modele. Mowa o Acer ED273A i XF250Q oraz BenQ Zowie XL2540-Bi, które Nvidia uznała za godne znalezienia się wśród nielicznych. Więcej o tym całym G-Sync Compatible znajdziecie tutaj i tutaj. A na sam koniec, nowość przy zakupie GeForce RTX 2080 Ti, 2080, 2070 i 2060 – teraz gracze będą mogli albo otrzymać Metro Exodus (w przypadku tych 2 pierwszych), albo wybrać go wśród Battlefielda V i Anthema. W końcu dobra gra…

Czytaj też: G-Sync Compatible na monitorach FreeSync nie dla wszystkich GeForce

Źródło: GeForce

Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!