WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Nowe wersje tabletu Honor Waterplay 8

Podczas premiery Honor Magic 2 producent zademonstrował też pierwszy tablet z serii Waterplay 8. Właśnie dołączają do niego nowe wersje.

Urządzenie charakteryzuje się certyfikatem IP67, które zapewnia możliwość zanurzenia w wodzie do 1 metra na 30 minut. Dzięki temu możliwe jest bezproblemowe wykonywanie świetnych zdjęć pod taflą wody. Właśnie Honor zademonstrował dwie nowe wersje tabletu. Jest to model 64 GB LTE oraz 128 GB WiFi. Uzupełnią więc one wersja 64 GB WiFi, która jako jedyna była do tej pory dostępna na rynku.

Honor Waterplay 8, wersje Honor Waterplay 8, Honor Waterplay 8 LTE, tablet Honor Waterplay 8, sprzedaż Honor Waterplay 8

Sprzedaż rozpocznie się 25 grudnia. Do 1 stycznia będzie można kupić tablet w cenie o 200 dolarów mniejszej niż normalnie (29 dolarów) – jest to specjalna wyprzedaż, która zapewne potrwa bardzo krótko. Jeśli więc szukacie ciekawego tabletu w niskiej cenie oraz o dobrym możliwościach to warto poczekać na rozpoczęcie sprzedaży nowych konstrukcji od Honora.

Czytaj też: Lenovo zaprezentowało laptopa Yoga C930

Źródło: Gizchina