WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Nowej gry z Batmanem nie ma, ale macie kolejną reedycję

Nowej gry z Batmanem nie ma, ale macie kolejną reedycję

Nowej gry z Batmanem nie ma i nie będzie. Ale wydawca liczy, że są jeszcze gracze, którzy skuszą się na kolejne wydanie gry.

Rocksteady przygotowało trzy produkcje, które bardzo przypadło do gustu graczom. Były to:

  • Batman: Arkham Asylum
  • Batman: Arkham City
  • Batman: Arkham Knight

Czytaj też: Ranking sprzedaży gier czerwiec 2019 – Super Mario Maker 2 drugie… chyba

W międzyczasie pojawiło się jeszcze Batman: Arkham Origins, ale ta część powstała dzięki pracy WB Games Montreal, które… nie do końca podołało. O tym jak bardzo gra odstaje od innych odsłon „Arkham” niech świadczy fakt, że nie jest ona nawet dodawana do wszelkich reedycji.

Na PlayStation 4 i Xboksa One otrzymaliśmy już jedną paczkę gier Arkham w skład, której wchodziło Batman: Arkham Asylum oraz Batman: Arkham City. Batman: Arkham Origins zostało zupełnie pominięte. Na szczęście jest to gra, która stanowi prequel wszystkich innych odsłon, więc żadnej dziury fabularnej nie będziemy tutaj mieli.

Okazuje się jednak, że powstaje kolejna reedycja gier! Na brytyjskim Amazonie odnajdziemy nowy zestaw gier, który tym razem zawiera całą trylogię Rocksteady, czyli znów nie zobaczymy Arkham Origins na aktualnej generacji konsol.

Nowe wydanie ma pojawić się 6 września i trafić na PS4 i Xboksa One. W pudełkowym wydaniu znajdzie się steelbook. Posiadacze PlayStation 4 mogą liczyć na jedną dodatkową skórkę postaci. Będzie to „Earth to Dark Knight” dla Batmana.

Czytaj też: DLC do Wasteland 3 są już zaplanowane – jak długo marka będzie z nami?

Źródło: gematsu.com