WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Nowi Mutanci – obszerna galeria zdjęć zza kulis. Kiedy premiera?

Nowi Mutanci – obszerna galeria zdjęć zza kulis. Kiedy premiera?

Do sieci trafiła porcja zdjęć zza kulis Nowych Mutantów ostatniego filmu z uniwersum X-Menów od Foxa. Jak prezentują się bohaterowie?

Czytaj też: Wiemy, kto wyreżyseruje kosmiczny film Toma Cruise’a

O Nowych Mutantów długo się baliśmy. Nie pamiętam, by inny film (w poprzedniej dekadzie) był tak wiele razy przekładany a premiera opóźniana o przeszło dwa lata. Pierwsza data została zaplanowana na 13 kwietnia 2018 roku, potem sukcesywnie ją opóźniano aż do 3 kwietnia 2020 roku. W tym przypadku plany pokrzyżował koronawirus, więc nikt nie zawinił. Potem Disney długo wstrzymywał się z ogłoszeniem nowej daty premiery, więc spekulowano, że Nowi Mutanci nie zadebiutują w kinach, tylko na VOD.

Na szczęście Disney podjął decyzję, że ostatni film osadzony w uniwersum X-Menów od Foxa pojawi się na wielkim ekranie. Najnowszą datą jest 28 sierpnia 2020 roku i naprawdę mam nadzieję, że do tego czasu sytuacja się uspokoi, kina ruszą a ja będę mogła wybrać się na premierę. Nadzieję mam, ale uwierzę w to dopiego, gdy będę mogła kupić bilet.

Tymczasem promocja Nowych Mutantów trwa nadal. Do sieci, za pośrednictwem magazynu Empire i SFX, trafiła porcja zdjęć zza kulis. Widzimy na nich głównych bohaterów z krótkimi opisami.

Nowi Mutanci data premiery, Nowi Mutanci fabuła, Nowi Mutanci w kinach, Nowi Mutanci obsada, Nowi Mutanci plakat filmowy

Przypomnijmy, że film opowie historię piątki młodych mutantów przetrzymywanych w zamkniętym ośrodku wbrew ich woli. W tajemniczym szpitalu odkrywają swoje umiejętności i za wszelką cenę pragną uciec z zamknięcia. Z tego co nam wiadomo Nowi Mutanci nie będą mieli związku z poprzednimi filmami o X-Menach.

W rolach głównych: Anya Taylor-Joy, Maisie Williams, Charlie Heaton, Henry Zaga, Blu Hunt, Alice Braga oraz Antonio Banderas.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News