Reklama
aplikuj.pl

Szukacie nowoczesnej pasty termoprzewodzącej? Cooler Master ma coś dla Was

Szukacie nowoczesnej pasty termoprzewodzącej, Cooler Master ma coś dla Was

Firma Cooler Master zaprezentowała nową pastę termoprzewodzącą CryoFuze Violet o (ponoć) wysokiej skuteczności transferu ciepła, która nie przyjmuje postaci szarego gluta, a miłego dla oka fioletu. Jednym z ciekawych aspektów produktu jest to, że odsuwa on pasty termiczne od szarych glutów w bardziej efektowny świat fioletowych amalgamatów. Nieprzypadkowo, kolor mieszanki termicznej jest czymś w rodzaju odcienia sygnaturowego Cooler Mastera.

Cooler Master CryoFuze Violet odpowiedzią na poszukiwania nowoczesnej pasty termoprzewodzące

Pomimo fikuśnego koloru, Cooler Master CryoFuze Violet Nano cechuje się wysoką przewodnością cieplną na poziomie 12,6 W/mK, a więc wysoką, jak na produkt nieprzewodzący prądu. Jednak wersja CryoFuze Nano ma wyższy wskaźnik rzędu 14 W/mK, więc warto to mieć na względzie, ale z drugiej strony sam proces oceny tego jest różny, więc trudno oceniać same pasty zero-jedynkowo.

Tak NIE smarujcie!

Czytaj też: Apple stawia na chińską pamięć. Znajdzie się już w iPhone 14

Idąc dalej w szczegóły, CryoFuze Violet ma być prosta w aplikacji, wyjątkowo stabilna termicznie (od -50 do +240 stopni Celcjusza), odporna na wysychanie oraz niekorozyjna. Swoją wydajność zawdzięcza nanocząsteczkom do zwiększenia przewodności cieplnej, a jeśli idzie o jej cenę i dostępność, to o ile oficjalnie nic o tym nie wiadomo, tak w sieci znaleźć było można ofertę 2-gramowego zestawu twin-pack w cenie 30,99$.