WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Nowości Huawei trafiają do Polski – Watch GT 2 Pro, Watch Fit oraz nowe tablety

Nie musieliśmy długo czekać aż do Polski trafią nowe urządzenia Huaweia. Od dzisiaj można już zamawiać zegarki – Watch GT 2 Pro oraz Watch Fit, a także tablety MatePad T10 i T10s.

Huawei Watch GT2 Pro jako sprzęt premium i sportowy Watch Fit

Watch GT 2 Pro będzie flagowym zegarkiem Huaweia. Głównie za sprawą użytych materiałów. Mamy tutaj szafirowe szkło oraz kopertę ze stopów tytanu. Do tego wysokiej jakości pasek i tak oto mamy sprzęt premium w bardzo niewygórowanej cenie.

Zanim jednak o pieniądzach, rzućmy okiem na specyfikację. Ta niewiele zmieniła się w stosunku do zegarków Watch GT 2, ale pojawiły się w niej m.in. nowe dyscypliny sportowe z dedykowanymi trybami śledzenia aktywności. W sumie jest ich aż 100. Zegarek jest wyposażony w ekran AMOLED o rozdzielczości 454 x 454 piksele, na którym można ustawić jedną z ponad 200 tarcz do wyboru. Akumulator pozwala nawet na dwa tygodnie intensywnej pracy. Ciekawostką jest obecność bezprzewodowego ładowania, w tym ładownia zwrotnego.

O Watch Fit pisaliśmy już sporo, dlatego też większość jego specyfikacji znajdziecie w odnośniku poniżej. Dodajmy tylko, że opaska wazy zaledwie 34 gramy, a oferuje przy tym ekran AMOLED o przekątnej 1,64 cala, na którym też można ustawić jedną z 200 tarcz. Trybów sportowych mamy tutaj również sporo, bo 96. Opaska na jednym ładowaniu ma działać przez 10 dni, a do pełna naładujemy ją w 1,5 godziny. Do tego 5 minut ładowania ma wystarczyć na cały dzień pracy.

Czytaj też: Huawei Watch Fit pokazuje nowy trend. Ekrany w zegarkach rosną

Watch GT 2 Pro oraz Watch Fit są dostępne w przedsprzedaży od 15 do 30 września. W zestawie z pierwszym za złotówkę dostaniemy słuchawki FreeBuds 3i, a w przypadku drugiego za darmo inteligentną wagę AH100. Ceny to odpowiednio 1 399 zł oraz 499 zł.

Nowe tablety w prezencie z aplikacją Anny Lewandowskiej

Huawei MatePad T10

Tablety MatePad T10 oraz 10s różnią się przede wszystkim ekranem. W pierwszym mamy panel o przekątnej 9,7 cala i rozdzielczości 1280 x 800 pikseli. W drugim z kolei 10,1 cala o rozdzielczości 1920 x 1200 pikseli. Oba są dostępne w wersji Wi-Fi i LTE, a pozostała część specyfikacji jest do siebie bardzo zbliżona.

Oto MatePad T10:

A oto MatePad T10s:

Przedsprzedaż tabletów rusza 15 września i potrwa do 30 września. W prezencie otrzymujemy inteligentną wagę Huawei AH100 oraz 30-dniowy darmowy dostęp do aplikacji fitness Anny Lewandowskiej.

MatePad T10 w wersji Wi-Fi został wyceniony na 599 zł, a LTE na 699 zł. W przypadku modelu T10s to odpowiednio 699 zł oraz 849 zł.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News