Reklama
aplikuj.pl

Szukacie gamingowych klawiatur? Spójrzcie na nowości od AOC

Szukacie gamingowych klawiatur, nowości od AOC

Chociaż firmę AOC znamy głównie z monitorów, teraz jej działalność rozszerzyła się m.in. na gamingowe klawiatury, które znalazły się wśród wszystkich nowości od AOC.

Cała masa nowości od AOC

Mowa dokładnie o dwóch klawiaturach mechanicznych z serii AGON i AOC z dedykowanymi aplikacjami. Tym pierwszym, znacznie droższym modelem, jest AGON AGK700 za 179,99 dolarów, który spełnia wszystkie wymogi nazwania siebie „klawiaturą z górnej półki”, pomijając oczywiście samą cenę. AOC GK500 jest już z kolei znacznie tańsza, bo dostępna na ten moment w USA za 49,99$.

Czytaj też: Kryptowaluta Chia może doprowadzić do problemów z dyskami SSD

Na jej pokładzie znajdziemy obudowę z aluminium, rozbudowane podświetlenie RGB, odczepianą podkładkę pod nadgarstki obitą w skórę, USB typu passthrough, dedykowane przyciski multimedialne i z myślą o makrach i pokrętło. To, co jest w niej jednak najważniejsze, sprowadza się do przełączników Cherry MX Blue.

Czytaj też: MSI prezentuje komputery AiO AM241 i AM27

Z kolei AOC GK500 można już określić bardziej standardowym modelem, łączącym w sobie to, co najważniejsze, aby spełniać standardy „klawiatury mechanicznej”. W grę wchodzą więc przełączniki Outemu Blue, podświetlenie RGB i tylko plastikowa podkładka pod nadgarstki.