WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Twitter testuje kolejną nowość z podawaniem dalej

Jeśli korzystacie z Twittera, a na dodatek znajdujecie się w gronie złudnych szczęśliwców, których wpisy spotykają się z szerokim odbiorem, to wkrótce otrzymacie miłe narzędzie.

Twitter testuje obecnie dodatek, dzięki któremu podejrzysz, jakie dokładnie retweety, czyli “podania dalej” twojego posta są najbardziej owocne. Odkryła to Jane Manchun Wong (via Engadget) grzebiąc w tego, czego w aplikacji nie widzimy (m.in. kodzie) w poszukiwaniu funkcji eksperymentalnych.

Tam właśnie odkryła, że ​​platforma testuje licznik, który pokazuje liczbę otrzymywanych tweetów zarówno bez, jak i z komentarzami. Obecnie ten jest całkowicie oddzielony od tradycyjnego licznika retweetów, ale będzie znajdować się w tym samym wierszu pod postem. Dzięki temu w skrócie sprawdzicie, jak wiele retweetów spotkało się z komentarzami, a jak wiele nie.

Czytaj też: Rodzina Microsoft Surface powiększa się. Nowy Surface Go 2 i Surface Book 3

Ponadto Twitter eksperymentuje również z dedykowaną stroną z retweetami w ramach specjalnych zakładek dla aplikacji na Androida. Ta zawiera listę wszystkich otrzymanych retweetów i oddziela te z komentarzami od tych, które nie mają.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News